Gladiators B - Žabinští Vlci B 4:1 (2:1)

2.C třída - neděle 4.10.2009 - Řečkovice

16.10.2009 - Hložis
Do zápasu s Žabinskými vlky B se nám nešlo snadno. Cíl pro sezonu zní jasně: postoupit do jedničky. Ale po sedmi zápasech jsme bilancí 3-1-3 patřili k průměru soutěže a poztrácených deset bodů z jednadvaceti nám šponovalo nervy jako špagáty. Vlci navíc zrovna s jedinou porážkou vedli tabulku. A co čert nechtěl, hned po minutě jsme prohrávali. Tým nacpaný těmi nejzkušenějšími pasry využil našeho propadnutí a z brejku šel do vedení 1:0. V tu chvíli jsme byli hodně dole, ale o to cennější je, jak rychle jsme se dokázali ze dna odrazit. Ještě do poločasu jsme skóre obrátili na 2:1 a ve druhém Vlky doslova doťukli. Dařilo se zejména triu Vojta, Sami a Maty, které zařídilo tři branky. Bodově nejúspěšnějším byl Vojta (2+1), ale sólistou mezi třemi tenory byl mazaný Sami, který obě gorilky zásoboval četnými a notně přesnými pasy. Byl to náš nejlepší výkon v dosavadním průběhu sezony a přihlížející diváci se divili, proč jsou na špici Vlci a ne my. Odpověď bychom jim měli poslat nejlépe rychlou výměnou pozic v tabulce! Sestava: Robo - Hložis, Vojta, Sami, Maty - Rozi, Vary, Majkl, Willy.