Gladiators B - Blue Flames B 7:1 (6:0)

2.C třída - neděle 21.6.2009 - Svážná

24.6.2009 - Majkl
Na závěr sezóny mělo letos Áčko a Béčko stejného soka - Blue Flames. Tento už tradiční, zato dosti nepříjemný, soupeř svými plamennými řečmi zcela zbytečně vyhrotil sobotní klání, v té chvíli už Okresních, Gladiátorů. Proto jsme očekávali fyzicky i psychicky náročnou bitvu. Naštěstí se sešlo jen pět Plameňáků a navíc se nedostavil plačící komediant z předchozího dne, což nás velice potěšilo. Albánci burcovali Rudé ďábly k pořádnému útočnému futsalu. Jejich volání po gólu vyslyšel Šprt, který si nadvakrát poradil s ležícím brankářem. Gladiátoři předváděli pohledné kombinace a po jedné z nich, kdy si několika přihrávkami dávali přednost Diego s Rozim, druhý jmenovaný zavěsil, aby se vzápětí mohl radovat z druhého gólu, na nějž mu opět přihrál Diego. Další se mezi střelce zapsal Švára, na půlce vybojoval míč, obešel dva obránce a vystřelil k zadní tyči. Poté Diego opět dokázal, že při futsale používá hlavu, tentokrát jí však nevymýšlel kličky, ale vložil ji do Vojtova centru, a opět se zapsal do historie Gladiátorů. Do poločasu si ještě nekompromisním zakončením došel pro hattrick Rozi, který zvyšoval už na 6:0. Stogólovou hranici se podařilo pokořit A-týmu, povede se to také Benfice? Po prvním poločase vypadala tato meta reálně a kasička se těšila na další vyzvedávečku něčí peněženky. Robo si však od dvojzápasu proti Orlům z Řeček své úspory pěkně hlídá a přestože v tomto duelu bylo obtížné něco za svá záda pustit, na svou šanci si počkal. Vzhledem k svým proporcím překvapivě šikovný soupeř nejdřív nasadil jesle Šprtovi a pak si stahovačkou položil k nohám i našeho brankáře. Aby toho nebylo málo, zkušeně si počkal až se v brance vyválí ještě Vojta, který se Robův poplatek snažil zachránit ze všech sil, leč zbytečně. Míč kolem něj prosvištěl do sítě a Plamen za tuto parádu sklidil i potlesk přihlížejících Albánců. Přestože jsme byli pořád hezčí a futsalovější, jediným přiblížením stému gólu bylo v druhé půli Vojtovo zakončení mezi tři tyče, po němž rozhodčí zápas ukončil. I když viselo ve vzduchu hodně poplatků, za čisté konto, hattrick, nebo dva, či tři, za stý gól Benfiky, desátý gól v zápase, nakonec byl jediným platícím Rozi, za svůj první hattrick v dresu Glads. sestava: Robo-Vojta,Hložis,Havran,Rozi-Diego,Willy,Šprt,Švára Albánci: Bubák, Lanza, Gába, Majkl, Majklův Krang, Beni, Květák, Sami