Gladiators B - Senior B 3:3 (1:2)

2.C třída - neděle 7.6.2009 - Řečkovice

8.6.2009 - Robo
Jak může skončit zápas, v němž jeden tým nastřílí pět gólů a jeho soupeř jediný? Třeba remízou 3:3. Benfica Gladiators si dobře pamatovala, kdo ji na podzim obral po deseti zápasech o neporazitelnost, jenže tentokrát stanula proti úplně jinému týmu. Béčko Senioru totiž honí záchranu a tak se vyzbrojilo silnou eskadrou ze svého prvního týmu. Úvodní akce sice patřila Glads, jenže Šprtův nájezd vychytal gólman Senioru, který si pak téměř do konce poločasu mohl vzít dovolenou. Míč se totiž nastěhoval na polovinu červenokabátníků, kterou opouštěl jen výjimečně. Zatímco rozháraní Gladiátoři si nedokázali přihrát, Senior procházel jejich obranou steně hladce jako Burkina Faso kvalifikací. Naštěstí si střelci v zeleném oblíbili tyčky, které polechtali hnd třikrát, a Robo si v brance po delší době vzpomněl na své lepší časy. I tak ale do přestávky neodolal, protože po ztrátě míče v rozehrávce se na něj hrnuli hned dva soupeři, přičemž ten první našel místo u tyče. Hned vzápětí pak další akci dva na nikoho zakončila tentokrát přihrávka před prázdnou na 0:2. Jenže Glads nejsou zvyklí házet ručník a ještě do přestávky vymyslel Šprt lišáckou přihrávečku na Samiho, který mazáckou střeličkou překonal padajího brankáříčka. Poločasový stav 1:2 si sice Reds nezasloužili, ale zato je povzbudil jako Diega lajna koksu. A právě Armandito ukázal jak na to: po zpracování Roziho dlouhého nákopu šibalsky předložil míč soupeři, který jej zkušeně zasunul do vlastní brány. Tento návod pečlivě prostudoval Rozi, přihrál podle něj z rohu opět soupeři, který z první neomylně prostřelil svého gólmana. Jenže co futsalová nebesa Gladiátorům daly, to si Senioři obratem vzali a volnej pasr z hranice vápna se z první trefil k tyči na 3:3. Poté i nadále pokračovala hra ve znamení jedna za pět, kdy na jednu šanci či střelu Glads odpověděl Senior pěti svými. Červená obrana pustila soupeře do skoro víc šancí než za celou sezonu, Senior si vytvořil snad 15 tutovek, k nimž přidal dalších asi 15 střel, jenže v Ikerovi jako by byl magnet. Glads dokonce v závěru mohli urvat výhru, když se řítili dva na jednoho, jenže Willyho přihrávku jakoby odklonil futsalový Bůh, který nemohl dopustit takovou nespravedlnost. I takhle jsme s jedním námi vstřeleným gólem dokázali nemožné.