Gladiators A - Makro 7:2 (3:1)

2.A třída - sobota 26.5.2007 - Horní

Článek

0.0.0000 - Vojta
V opět plné sestavě, kde jen Šprt nahradil Majka, jsme od úvodních minut na hřišti dominovali. Již poměrně brzy jsme šli do vedení 1:0, ale pak se dlouho hrála bezbranková partie. Až pár minut před poločasem jsme zvýšili na 2:0. Z řady jasných a vyložených šancí se do půle ujala už jen jedna - 3:0. Naopak soupeř udeřil po dlouhém výhozu a tak poločasové skóre ještě věrně neodráželo dění na hřišti. I v druhé části zápasu byl soupeř stále v kontaktu a neházel flintu do žita. Podařilo se mu snížit ještě na 4:2, ale pak už jsme konečně přidali několik rychlých branek a zápas tak definitivně rozhodli. Jak už to bývá v utkáních, kde jsme výrazně lepším týmem, i v tomto zápase jsme si mohli často trhat vlasy( s výjimkou Františka) v úžasu z vlastní neschopnosti dopravit balón z brankové čáry do branky…Také je zarážející, že s výjimkou asi dvou případů, jsme nedali více gólů po normálních střelách ze střední vzdálenosti.