Atlantis - Gladiators A 2:7 (1:2)

Okresní přebor - sobota 13.5.2023 - Maloměřice

15.5.2023 - Vojta

Nebývalá zanaprázdněnost zdravých Glads přivedla do sestavy opět Šváru, obrovitého Džona do branky, ale také Petra Kadlece. A Bubák už od úvodních minut ukazoval, proč je tak oblíbeným spoluhráčem, byť se s některými musel teprve seznámit. Už po pár minutách našel France před brankou, který svoji střelu levou šajtlí zkušeně prostřelil brankáře. Soupeř sice záhy vyrovnal povedenou šibenicí ze střední vzdálenosti, ale to už pomalu Jura slavil pří dlouhém náběhu na zadní - 1:2.

Hlavně Petr Havránek poznával, že hrát s Bubákem znamená být stále ve střehu. Ten ho nezištně několikrát našel v krásné palebné pozici, což ho ale zaskočilo. Takže Glads uklidnil až urputný pressing Vojty, který donutil brankáře hostů mu nahrát před prázdnou branku. Na 1:4 pro Glads zvýšil stejný hráč po výzvě od koho jiného než Bubáka. Soupeře zkoušejícího často přecházet na hru v pěti lidech ztrestal Jura střelou přes celé hřiště. PeťaH se dočkal nakonec hned dvou branek, ale bylo to klasicky z "nehezkých" nahrávek.