ASM B - Gladiators A 2:2 (0:0)

Okresní přebor - neděle 16.10.2022 - Maloměřice

19.10.2022 - Vojta

Poprvé se Glads letos postavil tým, který měl zjevně ambice neodejít bodově s prázdnou. Nicméně červení měli slušnou sestavu a proto i trvalou mírnou převahu. Brankář ASM však dlouho žádnou z jejich střel nepustil za svá záda a k četným odraženým míčům měli Glads vždy daleko.

Hned po rozehrání druhé půle vyšla ASM jednoduchá kombinace a střela z těžkého úhlu prošla Víťovi kolem nohy. Nutno podotknout, že v té době se již potýkal se zlomenou záprstní kostí v chodidle (což ještě nevěděl) a pohyb v brankovišti měl dost omezený. Kýženou branku Glads přinesla již záhy kombinace Jury s Palem, který dostal míč z rohu zpět před branku a jistě ho uklidil do sítě. Pak se rozpoutala vyrovnaná dlouhá bitva a bylo jasné, že kdo dá gól, bude mít alespoň nějaký bod. Šteští se nakonec přiklonilo k Vojtovi, jehož opakovaná střela z levé strany přece jenom zapadla ke vzdálenější tyči. Do konce scházely necelé čtyři minuty a ASM začalo ihned hrát power-play. Exkrajští borci ji po většinu doby bránili velice dobře, ale pouhých sedm sekund před koncem soupeř dostal míč z oblasti rohu kousek za vápno a trefil se přesně ke vzdálenější tyči - 2:2.