Gladiators A - Raz Náraz 2:2 (1:0)

2.A třída - sobota 7.10.2006 - Horní

0.0.0000 - Vojta
Sestava plná zámořských navrátilců,hvězd či hvězdiček brněnského futsalu, samozvaných dirigentů (čeho?:-) ) a přítomnosti manažerských špiček lákala k myšlenkám na plný bodový zisk. Nicméně torzo týmu, které hájilo čest Gladiátorů v minulých kolech si zatím zvyklo na poměrně jednoduchý a silově velmi úsporný futsal, takže plná lavička hráčů se na hřišti a výkonu nijak neprojevila. Předváděli jsme neatraktivní, pouze úzce středoplošný, futsal bez větší myšlenky, rychlejší nahrávky či seběhnutí do prostoru. Pokud se nám podařilo výše popsaný stereotyp porušit, hned z toho byla nebezpečná akce. Jednu z nich naštestí do poločasu proměnil Švára. Při poločasové pouze k nám přistoupil kapitán hostů a s kamenou tváří oznámil nemilou novinu, že z jejich strany bývá druhá půle podstatně silnější. Bohužel jak řekl,tak se i stalo. Po deseti minutách jsme právě po jeho individuálních akcích prohrávali 1:2. Ke konci zápasu náš tlak začal sílit. Připravili jsme si i řadu šancí, ale letošní herní premiéra řady hráčů se projevila v tragické koncovce. A tak musela zasáhnout posila z Béčka. Majkl se před brankou dostal k odraženému balónu a prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 2:2.