Glads A - Remos Oslavany 4:2 (1:0)

Krajský přebor - neděle 3.3.2019 - Střední

Článek

7.3.2019 - Majkl

V nedělní večer Áčko navázalo na B-tým a vyprovodilo z domácí haly Oslavany bez bodu. "Povinná" výhra s posledním celkem KP se však nerodila lehce.

V první půli si jediný zářez připsal Majkl při jednom z úprků sám na golmana. Na všechny ostatní akce nafasovali hráči slepé náboje, a tak jsme mohli být rádi, že soupeři nesrovnali z některé z ojedinělých, ale nebezpečně vypadajících šancí.

Po změně stran jsme přidávali nevyužité šance i chyby vedoucí k pokusům soupeře. Poté, co si připsal druhý gól Majkl a vedení pojistil Jura, se Oslavanům povedlo také jednu ze svých akcí proměnit. Opět na rozdíl tří gólů nás posunul přesnou trefou Sami a hosté sáhli k powerplay. Ta se jim však několikrát málem vymstila, tak se vrátili ke hře s gólmanem zalezlým zpátky v bráně. V poslední minutě jsme ještě tradičně hloupě inkasovali po chybě na půlce a přesném zakončení nájezdníka z Oslavan, nicméně tentokrát to na rozdělení bodů naštěstí nemělo žádný vliv.

Šprt | 15.3.2019
neděle 17.3.2019 18:15 - Střední - Robo, Vojta, Sami, Švanci, Rozi, Michal, Adam, Ilja, (Pavel/Šprt)
sobota 16.3.2019 8:20 - Tišnov - Ruman, Švára, Hložis, Vojta, Franz, Rozi, Vlasy, Michal (1.špíl), Jura, Willy(?), Šprt
Hložis | 13.3.2019
čtvrtek 14.3.2019 20:15 - Hala Střední - Ruman, Hložis, Vojta, Rozi, Sami, Švanci, Ilja, Vlasy, Adam, Šprt