Glads B - Kalábek B 4:3 (2:3)

Krajská Soutěž - neděle 11.11.2018 - Tuřany

Článek

11.12.2018 - Majkl

Béčko svůj dnešní vstup do Krajského přeboru II také zvládlo. I když to tak v první půli úvodního zápasu nevypadalo.

Rezerva Kalábku se sešla ve známé sestavě, prakticky chyběl jen Keřa. Začátek nám vyšel a zahrozili jsme, ale byl to Robo, kdo lovil první míč ze sítě po úniku soupeře středem hřiště. A za chvíli opět. Poté jsme se konečně dokázali také prosadit. Ale znovu se ocitl míč v naší síti. Do poločasu naštěstí ještě snížil Jura.

Po změně stran jsme byli aktivnější, a už unavený soupeři nepohlídali Juru, který srovnal. Vítězství nám pak trefil Majkl nechytatelně z přímáku. V závěru jsme měli několik šancí pojistit výsledek, které jsme ale odmítli, což se nám nevymstilo jen s velkým oddechnutím, když začaly naskakovat fauly, ve vzduchu visela desítka a soupeř hrál nebezpečně v 5 hráčích na naší půlce.

Pešta | 11.1.2019
neděle 13.1.2019 8:10 nádr. Kr. Pole - 1. špíl Ruman, Sami, Kauli, Švára, Hložis, Jura, Švanci, Vlasy. 2. špíl Ruman, Sami, Kauli, Švára, Rozi, Michal, Švanci, Vlasy.
Šprt | 11.1.2019
neděle 13.1.2019 18:15 - Střední - Robo, Pavel, Hložis, Rozi, Majkl, Jura, Michal, Adam, Šprt
Hložis | 9.1.2019
čtvrtek 10.1.2019 20:20 - Hala Střední - Robo, Pavel, Švára, Hložis, Vojta, Sami, Jura, Michal, Adam, Šprt