Glads B - Kalábek B 4:3 (2:3)

Krajská Soutěž - neděle 11.11.2018 - Tuřany

Článek

11.12.2018 - Majkl

Béčko svůj dnešní vstup do Krajského přeboru II také zvládlo. I když to tak v první půli úvodního zápasu nevypadalo.

Rezerva Kalábku se sešla ve známé sestavě, prakticky chyběl jen Keřa. Začátek nám vyšel a zahrozili jsme, ale byl to Robo, kdo lovil první míč ze sítě po úniku soupeře středem hřiště. A za chvíli opět. Poté jsme se konečně dokázali také prosadit. Ale znovu se ocitl míč v naší síti. Do poločasu naštěstí ještě snížil Jura.

Po změně stran jsme byli aktivnější, a už unavený soupeři nepohlídali Juru, který srovnal. Vítězství nám pak trefil Majkl nechytatelně z přímáku. V závěru jsme měli několik šancí pojistit výsledek, které jsme ale odmítli, což se nám nevymstilo jen s velkým oddechnutím, když začaly naskakovat fauly, ve vzduchu visela desítka a soupeř hrál nebezpečně v 5 hráčích na naší půlce.

Šprt | 15.3.2019
neděle 17.3.2019 18:15 - Střední - Robo, Vojta, Sami, Švanci, Rozi, Michal, Adam, Ilja, (Pavel/Šprt)
sobota 16.3.2019 8:20 - Tišnov - Ruman, Švára, Hložis, Vojta, Franz, Rozi, Vlasy, Michal (1.špíl), Jura, Willy(?), Šprt
Hložis | 13.3.2019
čtvrtek 14.3.2019 20:15 - Hala Střední - Ruman, Hložis, Vojta, Rozi, Sami, Švanci, Ilja, Vlasy, Adam, Šprt