Gladiators B - BPA 4:2 (2:0)

Okresní přebor - sobota 1.10.2016 - Hala Maloměřice

3.10.2016 - Vojta

Velmi zkušený soupeř okořeněný již druhou sezónu pasry z ex-K5 nebyl zrovna vysněný partner pro úvodní zápas B-týmu. Komplikovaně poskládána sestava zálohy Gladiators ale nakonec bývalé policisty přetlačila díky šťastnějšímu závěru.

Hned v prvním střídání zkusil Vojta střelu z oblíbené autové čáry a ta zcela přesně zapadla k pravé tyči branky střežené polo-gólmanem hostů. O dvě střídání později, po předchozí debatě na dané téma na lavičce, stejný hráč ukázal, jak se nabíhá na Šuvyho pasy na zadní tyč. Lehkou tečí dlouhé vzdušné příhry usměrnil míč k tyči – 2:0. Vítěz se mohl zdá jasný…

V druhé půli to byli Glads, kteří hned v prvním střídání inkasovali z obdobné akce soupeře – 2:1. V desáté minutě stále se lepšící soupeř srovnal a teprve začal opravdu tuhý boj o 3 body. V jednom z mála pobytů na půli BPA se Majkl na chvíli zjevil osamocen před brankářem a přihrávku zkušeně proměnil – 3:2. Tento soupeř se power-play po právu nikdy nebál, ale tentokrát se mu nevyplatilo. Palo se v brejku prosadil pohotovou střelou ze vzduchu – 4:2.