Gladiators A - Parmagianni 1:2 (1:0)

2.A třída - sobota 10.6.2006 - Horní

0.0.0000 - Vojta
V nebývale plné sestavě(chyběl jen Švára a Pešta) jsme se postavili proti soupeři, kterého zdobí hlavně famózní gólman, který se mnohdy možná i vyrovná našemu hvězdnému Jansikovi. Celý zápas jsme měli výraznější převahu, často se dostávali i do zajímavých šancí, ale nedařilo se nám dostat balón za brankovou čáru soupeře. Už asi v páté minutě se nám naskytla nebývalá možnost, kdy jsme po faulu na Bubáka kopali penaltu! Přestože ji Vojta velmi dobře zahrál, gól z toho nebyl, neboť brankář vystihl jeho prudkou i přesnou střelu k tyči a fantasticky vyrazil balón na roh. Dál pokračovalo dobývání soupeřovi branky, žel bez tíženého efektu.Mnohokrát chyběl našim útočníkům po zdařilých kombinačních akcích poslední krůček, aby doklepli baĺon do branky. Naopak to byl soupeř, který po svém tradičním dlouhém výhozu brankáře, vstřelil velmi šťastný gól, ke kterému jim Radek hodně dopomohl. Soupeř do půlky ještě jednou zahrozil z ojedinělého útoku, kdy po tvrdé střele z velké vzdálenosti trefil tyčku naší branky. V druhé části náš tlak pokračoval. Až asi po deseti minutách se konečně z opakované dorážky prosadil agilní Bubu – 1:1. Dál jsme soupeře svírali na jeho půlce,jenže tentokrát nám štěstí v tomhle zápase vůbec nepřálo.K našemu zděšení se podařilo protivníkovi opět po dlouhém výhozu a hrubce našeho obránce znovu velmi haluzově vstřelit gól. Začali jsme hrát vabank, čímž jsme dali možnost ukázat své kvality i Lanzovi, který nás v rozhodujících okamžicích podržel a zachoval naše šance na vyrovnání. V hektické závěru ještě Vojta trefil z dorážky břevno, ale zbytek šancí bravurně zlikvidoval brankář soupeře. I přes poměrně dobrý výkon, kterému chyběla jen větší produktivita jsme odešli (nezaslouženě) nakonec poraženi.