Gladiators A - Rychlé pípy 1:1 (0:0)

Okresní přebor - sobota 17.11.2012 - Okruh

19.11.2012 - Vojta
Bodový sen se zhroutil. Nenápadný soupeř odolal suverénním Glads a jako první v Okrese obral Glads o body. Přestože se červení pokusili zaskočit dřívějšího tréninkového soupeře nasazením Vojty do branky, úspěch se nedostavil a v první půli se nikdo neradoval z gólu. Zatímco na jedné straně Vojta a později pak přispěchavší florbalista Jansa čelil jediné střele, tak na straně druhé bylo před brankou pořádně rušno. V druhé půlce se k úlevě Glads konečně trefil Švára ze závaru před brankou. Šprt hlavou načechral odražený balón a jmenovaný střelec jej z první poslal přesně k tyči. Nekompromisní územní převahu Glads narušil v závěru naprosto ojedinělý útok, zakončený tečovanou střelou téměř z autu, která bohužel šikovně změnila směr - 1:1. V posledních 5 minutách nebylo k vidění už nic víc než bohužel impotentní nápor rozhozených Gládů. Sestava: Lanza - Franz, Radek, Švára, Šprt - Hložis, Maty, Rozi, Majkl.