Gladiators A - BB Press 6:2 (2:2)

Okresní přebor - sobota 18.2.2012 - Okruh

21.2.2012 - Vojta
Ještě v poločase vypadalo skóre stejně jako na podzim, kdy Tisk nakonec se štěstím vyhrál gólem v posledních minutách 6:5, tentokrát si Glads již došli v druhé části jistě pro vítězství a i tentokrát se výrazně prosadil jeden z hráčů Glads. Tehdy třígolového Matyho nahradil čtyřgólový Willy. Zatímco v předcházejícím kole se prosadila jen první formace Gladiátorů, nyní se zaskvěla hlavně druhá čtverka a to již od prvních minut. Willy začal své představení po rohu, kdy jistě doklepnul Radkovu přihrávku - 1:0. Soupeř kontroval sraženým trestným kopem, ale již za chvíli opět prohrával po brejku vedeným Šprtem a zakončeným svátečně pravonohým Vojtou - 2:1. Žlutočerní do půlky vyrovnali z ojedinělého závaru střelou zpoza vápna přesně do šibenice nad ležícím Lanzou. Jenže od půlky všechny nahrávky svědomitě přesměrovával za záda netradičního bbpresáckého gólmana hlavně hráč se slavným číslem 71. Nejdříve z otočky na vápně mířil přesně k tyči a poté ještě dvakrát stál takzvaně na správném místě. Nutno podotknout, že rozdílový gól na 3:2 zařídil František, jenž pro něj nezvykle z levého rohu vyzval Šprta jemným obloučkem přes shluk hráčů a brankáře soupeře ke vstřelení pohodlné branky. Soupeře jsme tentokrát s chutí přehráli a mohli se těšit na následné severoamerické hokejové promítání PIT@PHI v přilehlém Pubu, které mělo dohru až v pozdních ranních hodinách. Sestava: Lanza - Vojta, Franz, Šprt, Švára - Hložis, Radek, Willy, Rozi.