Gladiators A - Blue Flames 11:2 (3:1)

Okresní přebor - sobota 19.11.2011 - Okruh

22.11.2011 - Vojta
Michal Jansa! Brankář Glads fantastickým výkonem zostudil hráče soupeře a maximální měrou pomohl porazit historicky nejčastějšího soupeře Gladiators. Nafukovací hala letos poprvé mohla vidět nebývalé představení pavoučího muže. Tradiční soupeř překvapil obměněnou sestavou, nebývale málo hlučným herním projevem a útočnou smrští. Dravost, kreativita a technika útočníků soupeře překvapila v první půli celé družstvo Glads s vyjímkou jejich brankáře. Lanza si sáhl na klubový double a stal se Gladiátorem nejen v hospodě, ale také na hřišti. Prakticky osamocen likvidoval jednu šanci za druhou a jistými zákroky nakopl útočnou jízdu svých spoluhráčů. Ti se mohli hříšně věnovat jen střeleckým choutkám. Nejdříve Šprt využívá nedůrazu Plamenů a zakončuje střelou k tyči, v zápětí nalévá z hrušky Švárovi na přísnou bombu pod horní tyč. Vojtův úprk po pravé straně doklepává Willy v pádu - 3:0. Ale soupeř dál s chutí útočí. Lanzik nestačí jen na jednu otočku a přesnou střelu k tyči. V druhém poločase pokračuje Lanzovo představení a úderné útočení Glads. Soupeř se kupodivu vůbec nevzdává, stále se tlačí k brance Glads a hra se tak rychle přelévá. Skóre se naštěstí ale mění jen na jedné straně. Rozi z těžkého úhlu míří po Willyho motání těsně pod břevno - 4:1. Dále pak Šprt po slepu hraje s Vojtou aut, Také si doklepne klasicky něco z metru aneb ví, kam se postavit, stejně jako Willy po Vojtově urputačení v brankovišti apod. Oba mazácky zkompletují hattrick. Vše zakončuje Franz sólo akcí po chybě protivníka - po pár krocích za půlkou nezabíjí brankáře soupeře smrtonosnou pumelicí, ale naopak ho zkušené plackou obstřeluje po zemi. Velmi podobně jako Švára chvíli před ním. Utkání, které nebývale "sedlo", soupeř příjemně překvapil, jak slovním (ne) projevem, tak nesložením zbraní ani po desátém gólu. Hezký fotbal. Sestava: Lanza - Vojta, Franz, Rozi - Švára, Šprt, Sammi, Willy.