Gladiators A - Technika 2:2 (2:1)

Okresní přebor - sobota 9.4.2011 - Okruh

2.5.2011 - Vojta
Podle skóre a bodů okresní tabulky soupeř, který jak kdyby z loňského oka Glads vypadl. Průměrný útok, výborná obrana, pevná herní disciplína a na nováčka řekněmě nečekaně dobré výsledky. Podle vzájemného podzimního výsledku, také pro nás ovšem velmi příjemný soupeř, kterého jsme relativně snadno porazili. I tentokrát to vypadalo, že tomu bude stejně tak i na jaře, jenže... První půli opanoval Petr Kadlec a dvěma individuálními průniky přes celé hřiště zajistil Glads zasloužené vedení. Soupeř naznačoval kvalitu, ale hrál spíše druhé housle, i když ke konci poločasu se útočník, Technik, šikovně obtočil ve vápně kolem svého strážce a snížil - 2:1. Druhá půle dále čekala na navyšování skóre ze strany Glads, ovšem to nějak nepřicházelo a nepřicházelo. S koncem zápasu tak začala růst nervozita na kopačkách Glads, na druhé straně naopak chuť zápas vyrovnat. A to se Technice v poslední minutě při power play podařilo...Poslední sekundy mače pak okořenily červené karty po horké hlavy obou týmů z posledního závaru před brankou pana Krutila. Opětovné uspokojení po brzkém vedení o dva góly nás stálo cenné body. Více netřeba komentovat. Sestava: Robo - Vojta, Radek, Beni, Švára - Bubák, Franz, Maty, Sami.