2Zvili:koukal sem na to CAN-RUS a prisnejsi meritko snesl z PIcalu snad jen Sergej,ti dva konopci celkem marni,hlavne jak nalozili s tema sancema...
2Sam:nech Radovy otazky,ty me rozesmaly i uprostred strevni chripky

Co s tim nasim hokejem ale udelame?
