Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Pešta | 23:13:26 26.2.2010
Tak Vojto, můžeš slavit. Brežněv má medaili.
Pešta | 21:29:48 26.2.2010
Ještě, že jsme vypadli v tom čtvrtfinále. Amíci dávají Finům neuvěřitelný kapky, 6:0 a to v 13. minutě zápasu.
Hložis | 13:49:02 26.2.2010
Díky, Maty
Vojta | 10:14:32 26.2.2010
Ja sem myslel faktickou chybu Na ni mistr kratke odpovedi zvolil spatne dve pismena
Sami | 10:12:04 26.2.2010
Maminko, tak to má vypadat!!! Źádný romány, pěkně trefné odpovědi na 2-3 řádky...

4 Behla...těch chyb tam bylo víc.... "ale určitě bych přál všem, aby na hřišti byly stějně krásní"...asi jsme babskej mančaft
Vojta | 8:21:21 26.2.2010
Tak poprve je v offlinu "chyba"
A rad bych pridal autentickou zkusenost zdroje(jehoz jmeno redakce zna),ktera hovori o tom, ze Agata si v urcitych smerech nijak nepomaha a je to opravdu tak kul,jak se na fotkach zda
Vojta | 23:13:20 25.2.2010
Ty voe Maty,to je prisny
Vojta | 23:04:13 25.2.2010
Ty voe,Petan ma bolistku...ajaj,chudak malej
Glads IS | 22:52:13 25.2.2010
Lukáš Matušík byl hostem dalšího offline rozhovoru. Rozhovor si můžete přečíst v sekci Články.
Hložis | 21:45:31 25.2.2010
Sami: jj, rozhodne souhlas! Soucasnou provarovou Gambac ligu by to urcite ozivilo... Jen jsem nepochopil ten klic na postup/sestup... Ma byt pomer 12/6, sestupovaly by dva posledni a postupovali nejlepsi z narodnich lig kazde zeme... To znamena, ze by se pomer posleze menil??
Apropos by mel konecne opodstatneni slavny choral "Trnava jsou polsti zidi..."
Sami | 19:06:09 25.2.2010
Willy | 17:43:19 25.2.2010
Tak to je preci stara znama vec, ze Tucnaci jsou neviditelni a pak maji na konci zapasu tri asistence Crosby je totiz v tom bodovani sedmy
Květák | 16:37:38 25.2.2010
4W- ok, bodování beru, ale ten výkon
Willy | 16:07:14 25.2.2010
Radek: Pan Malkin je sveho casu na sestem miste v kanadskem bodovani turnaje, ma jen o bod mene nez prvni ctyri hraci, kteri ale odehrali o zapas vic. Dalsi Rus je az na 26. pozici. Proto jsem si dovolil jej oznacit za nejlepsiho Rusa turnaje. Dal z Rusu take nejvic golu.
Vojta | 15:33:02 25.2.2010
2Zvili:koukal sem na to CAN-RUS a prisnejsi meritko snesl z PIcalu snad jen Sergej,ti dva konopci celkem marni,hlavne jak nalozili s tema sancema...
2Sam:nech Radovy otazky,ty me rozesmaly i uprostred strevni chripky
Co s tim nasim hokejem ale udelame?
| 1 | ... | 2149 | 2150 | 2151 | 2152 | 2153 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.