Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Květák | 10:14:27 1.3.2010
Mne se nejvic libil Patrick Kane,ten je fakt skvelej. Velmi slusnou stopu podle me zanechala v tymu Kanady lajna M.Richardse s Toewsem a Nashem. V beku se mi moc libil Rafalski z USA.
Hložis | 9:50:37 1.3.2010
Krozbi cajk... Sice zas nebyl celej špíl vidět, asi byl v šatně upravovat výstroj, ale pak se zjevil a podpořil skvělého Luonga v cestě za triumfem
Robo | 0:03:34 1.3.2010
Tak Sidney nakonec ve finále zanechal slušnou stopu. Díky Side
A ukázalo se, že jediná správná sázka byla i při nejnižším kurzu ta na Kanadu
Willy | 23:55:47 28.2.2010
To je uplne parada, druhy nejlepsi konec turnaje jaky jsem si mohl prat
Willy | 23:53:53 28.2.2010
Jooooo, Crosby!!!!
Robo | 23:39:10 28.2.2010
Kurvacock, už sem mohl mít peníze doma Doufám, že to Kanada urve, dyť je lepší
Willy | 23:05:07 28.2.2010
V teplakach si pak vyzvedne medajli
Willy | 23:04:42 28.2.2010
Ale Fleury se urcite stara o dobrou naladu v zakulisi
Hložis | 22:54:46 28.2.2010
Willy: no prave, ten se zatim taky moc nepredvedl
Willy | 22:52:26 28.2.2010
Hlozis, nezapomen, ze finale jeste hraje Brooks Orpik
Hložis | 22:41:39 28.2.2010
Tak pomerne dost vyznamnou stopu zatim ve finale nechavaji stars Vancouveru Canucks - Roberto Luongo a Ryan Kesler... Sidney ma jeste dvacet minut (mozna vic), aby se jim aspon priblizil
Havran | 20:51:04 28.2.2010
Jojo Zbrojovka Liberec sfoukla v prvním halvu jako svíčku a bylo se na co koukat a těch šancí - jak za starých dobrých let na boby Bohužel se pak zas připosrali a některým hráčům došly síly a bylo to zas dráma do poslední minuty ale jinak celkem dobrý na to že je to v podstatě novej mančaft
Vojta | 16:52:43 28.2.2010
2Wiiluo:lux,prestavam teda shanet ekvivalentni nahradu...
Treba na zitrek se jeste nekdo spocne
Robo | 16:23:43 28.2.2010
Padla tu otázka na Zbrojovku, takže tu je odpověď: v prvním poločase sem ty pasry nepoznával, hráli opravdu výborně. Ve druhým halfu se podle mě trochu zbytečně zatáhli, takže to byla celkem nuda, ale kromě posledníhc pěti minut to bránili s přehledem. Pak se úplně posrali a potřebovali štěstí.
Takže asi takhle: za první půlku za jedna, za 46. - zhruba 85. minutu za dva minus a posledních pět minut za pět. Celkově jim dávám dva minus.
Ale ukázalo se, že by to od nich nemusel být takovej provar (čekal sem tuhej boj o záchranu, ale s takovýma výkonama jak včera by mohli ukopat 10. až 12. flek, což je s tímhle kádrem maximum)
Willy | 16:10:59 28.2.2010
Nejvetsi haluzari turnaje ale podle me Finove. Ti maji bronzovou medaili a pritom porazili jen soply, co nedokazi v sedesati minutach porazit Lotyssko (a to jeste tak tak) a pak akorat Slovensko. Jejich superduo (nad kterym tu nedavno koukam slintali lide i tu na foru) Selanne, Koivu nedokazalo v turnaji vstrelit jediny gol. Jinak mam ty dva rad a hlavni je stejne to, ze maji medailu.
| 1 | ... | 2147 | 2148 | 2149 | 2150 | 2151 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.