Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Willy | 16:05:08 28.2.2010
Robo, jestli tema soplama myslis Cechy, tak ti Lotyssko v sedesati minutach porazili - hned v jejich druhem zapase
Willy | 16:00:44 28.2.2010
Hlasim uzdraveny kotnik Jsem asi delal z komara velblouda a nakonec to nebylo tak hrozne, jak to vypadalo Zitra si dam jeste pohov, stejne je vas tam dvacet, koukam.
Robo | 15:59:19 28.2.2010
Hlásím návrat z Říma, kde jsem prožil největší fotbalovej zážitek mýho života. První letošní den v krátkým rukávu, město plný fanoušků v zelené barvě, 60 tisíc lidí na stadionu, z toho 8 tisíc v kotli PAO, neskutečná atmosféra a k tomu vykouření AS. Bojím se, že nic lepšího neexistuje. Ale jsem rád, že jsem to poznal Na takovým místě si totiž člověk uvědomí, co znamená fotbal, proč se vůbec hraje a proč je to bezkonkurenčně nejúžasnější sport na světě
Jinak hokej koukám cajk, Kanadička ve finále a sopli, co neporazí v 60 minutách Lotyšsko, doma
Rasty | 14:14:20 28.2.2010
Nuž, škoda ... Ja myslím, že to má byť parafráza na tú priblblú provokáciu slovenského bulváru, keď po kvalifikácii na MS "posielali" pohľadnicu Rosickému. Smutné je, že od Nagana už ubehlo 12 rokov, borci majú cez štyridsať na krku a nová generácia je niekde inde. A u nás je to ešte o kus horšie. Ale dúfam, že niekedy okolo roku 2030 si to budeme rozdávať o medaile zase .
Vojta | 11:58:35 28.2.2010
JJ,pravdu dis Sammi...
Sami | 11:50:06 28.2.2010
for Jaromír Jágr...takovouhle ubohou pičovinu by nikdy real Jarošek nenapsal...hoši, tohle ne..
Jaromír Jágr | 10:44:52 28.2.2010
Pohlednice z Nagana: Ahoj kluci slovenský, jaktože jste se zas provařili? My si tu užíváme zlato, ale vy k té medaili máte furt daleko,co? A přitom už jste staří a nic nevyhrajete. S pozdravem borci z Nagana
Květák | 18:59:12 27.2.2010
kuwa zbrojovka 1-0, hmm
Vojta | 17:35:45 27.2.2010
Su zvedavej,s jakou prijdou chlapci z flinty...
Willy | 14:01:30 27.2.2010
Vyborne, diky
maty | 13:24:30 27.2.2010
omlouvam se willy, samo tě svezu až budeš odstěhovanej do čenovic, nebo budou bývat trénknky v líšni
Willy | 11:04:04 27.2.2010
"Kdyby nepadl na zacatku sporny gol", "Kdyby se hralo o pet minut dyl" nebo "Kdyby Demitra promenil sanci v poslednich vterinach zapasu", tak to mohlo byt vse jinak, jsem se docetl. Jinak jsem to teda nevidel
Květák | 10:21:14 27.2.2010
hmm co říkáte na ty Slováky? já viděl první dvě třetiny, pak jsem usnul - vypadalo to na jasnou záležitost...
Willy | 10:13:36 27.2.2010
Maty, ty jsi neodpovedel na Radkovu otazku, zda me svezes nekdy bramborou na trenal No kde to sme?
Vojta | 23:21:35 26.2.2010
Moje medailove devce neni nakej vypichlej Breznev,ale moc sikovna kocicka
| 1 | ... | 2148 | 2149 | 2150 | 2151 | 2152 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.