Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Květák | 15:03:30 25.2.2010
100pro souhlas Tomec! Napsal si to tak,ze by to z fleku mohli otisknout v novinach!
4sam-a doplň tam jeste zda i řiť ve vysokotlakem bidetu!
Sami | 14:10:04 25.2.2010
je fakt, že věčně totálně nasolení Pepíák Augustů s Martincem, o nich se traovaly hodně vostrý story...
Hložis | 14:03:21 25.2.2010
Dokladem toho nechť je totální výmaz Josef Augusta, autor legendárního zlatého hattricku...
Jinými slovy kdyby tehdy stál na lavce vycpanej panák, stejně bysme hráli o medaile, zatímco teď se do semíčka dohrabeme jednou za uherskej rok.
Sami | 14:00:58 25.2.2010
To měla být otázka pro Matouška do otazníku...kua
Hložis | 13:59:42 25.2.2010
Podle mě za to Růža až zas tolik nemůže. Ne že bych z něj byl vydřenej jak novináři, to zase ne, ale podle mě jsou výsledky posledních let jednoznačným ukazatelem toho, kam se celej českej hokej posouvá = do prdele. Minimálně jedna dekáda teď bude stát za hovno, což je evidentní při pohledu na uvadající áčko (doznívání poslední silné generace Eliáš, Plekanec, Kaberle, Vokoun - která už i tak byla výrazně slabší než ta historická z přelomu tisíciletí - Jágr, Hašek, Reichel, Šlégr), totální provary juniorských výběrů, velký ústup ze slávy v NHL, minimum hráčů v draftech, konec legendy o české brankářské škole atd.
Čili z Růži mi vůbec nestojí, ale myslím, že kdokoli po něm přijde, bude to ještě horší - protože to není o trenérovi, ale o ústupu českýho hokeje, kterej po revoluci provařil systém výchovy talentů a špička mu úplně utekla.
Sami | 13:59:23 25.2.2010
Umíš si umýt přirození v umyvadle???
Sami | 13:49:51 25.2.2010
Ajo, tak jesi jsou to kategorie ultimátních soubojů, pak se Ti omlouvám, Radulko
Květák | 13:17:46 25.2.2010
o BMW prece zadna otazka neni!? Ja se ptal na Daciu Sangria teda Sandra resp. na Renó Táliju voe!
Ty pismenka jsou oznaceni kikboxerských sótěží,kterých se pry Matóšek účastnil...;-)
Pešta | 11:43:30 25.2.2010
Je fakt, že novináři jsou z Růži dost podělaní. Su zvědavej, jestli si teď na něho trošku víc dovolí. Na druhou stranu mě přijde, že s tím o moc víc dělat nemohl. Lepší hráče vybrat nemohl, holt je to realnej obrázek o stávající úrovni našeho hokeje. To už není náhoda, že za od 2006 se stabilně provařujeme ve čtvrtfinále.
Willy | 11:26:28 25.2.2010
Rozi: Jojo, Ruzicka, to je samostatna kapitola. Jak byla tehdy strasna moda nadavat na Hadamczika, muze, ktery dokazal privezt bronz z olympiady a stribro z MS. Co dokazal Ruzicka od te doby, co to po nem prevzal? Vitezstvi v CP Cupu?
Sami | 10:48:18 25.2.2010
Se tak prolízám těma otázkama pro Matouška...Kauli, Ty se hrozně provařuješ, furt ty otázky na BMWečka, to je už na
Rozi | 10:26:34 25.2.2010
Provar je zejména Růžička, evidentně nepřipravenej pasr, kterej se zmohl leda tak na brečení kvůli podmínkám
Květák | 9:25:59 25.2.2010
ad Sami-no tak je to přisny hodnoceni,ale je to v podstate tak.
Nejvetsi zklamani pro me byl zpusob hry,kterou sme praktikovali po vetsinu turnaje-strasne malo brusleni,durazu ve predu i vzadu a taky nepochopitelnej zpusob hry v obranym pasmu-puky porad zpet za branu a cekat az souper zformuje svuj obranej val(v lepsim pripade),v horsim,ze nam sebere puk pri nasi tezkopadne slozite rozehravce!
Pešta | 9:24:09 25.2.2010
Sami má recht. Jak se ukázalo, tak velkou roli hrál už ten provar s Lotyšama. Tam se naši zbytečně unavili víc než museli, psychicky je to nahlodalo a s Finama se už jenom vezli.
Květák | 9:18:25 25.2.2010
To treba v tymu Finu me velmi mile prekvapil veteran TS!
Čoboláci to vyhaluzili,nepřestavaji me překvapovat.
| 1 | ... | 2150 | 2151 | 2152 | 2153 | 2154 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.