Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Květák | 9:15:25 25.2.2010
4wil- no tezko vyzvednout nekoho konkretniho u tymu kterej se provaril jeste vic jak my! Nenapada me asi nikdo,coz me utvrzuje v tom,ze hrali jeden vedle druhyho velkej prd.
Sami | 9:14:19 25.2.2010
Naši špatný...neměli na to, byli prostě horší, žádná tyčka, helma...byli horší a jen díky Vokecovi nedostali během špílu rozdílový branky. Nebyla šťáva, ať si vykládají do mikráků co chcou, takhle se podle m nebojuje, když sem viděl Sellaneho atd, jak tam brousili, lítali, makali, dřeli...Eliáš, Plekanec, kde byli??? Krejča s Fleischem na všecko nestačí, s Jardou hrál slouboučkej Čaj, kterej na tuhle uroveň už nemá...Erat zanula jakbysmet...nemáme vnitřní osobní kvalitu, možná jo herní, ale borci se nesrovnali. Jako team jsem opět neporazili žádného ze silných soupeřů, první špíl se SVK byl vyjímka, kdy SVK byli rozhození z takovejch těch kdo bude/nebude hrát atd, chytli jsme se, euforka, takže dobrý, s Rusama jsme taky něco zahráli, ale ty poslední dva špíly kdy to mělo gradovat, šlo to dopiče...
Willy | 6:18:59 25.2.2010
A kdo byl Kvetaku teda nejlepsim hracem Ruska podle tebe?
Květák | 6:13:14 25.2.2010
Kubinova helma,Eliasova tycka a Jaromirova netrefena prazdna rozhodly.
Skoda
Květák | 5:37:15 25.2.2010
Co se tyce nas, tak je videt unava-fini sou vsude driv, sme hodne pasivni, no nevim,ale Vocko hrube drzi!
Chcelo by to nejakou halozku.,
Květák | 5:34:33 25.2.2010
Wildo toho prispevku predemnou sem si nevsiml a hrube nesouhlasim s vyrokem o Malkinovi,hral totiz na turnaji uplny hovno s vyjimkou utkani proti nam,coz korunoval tragikomickym vykonem proti kanade! Ale kdyz uz sme u 'tvych' oblibencu,tak si myslim ze Kozbi zase patri mezi ty nevirazny ne-li nejhorsi utocniky kanady...
Takze bud trochu objektivni
Květák | 4:54:08 25.2.2010
Hosi,to co predvedli rusaci je ostuda! Vykony Malkina,Ovce,Nabokova a dalsich jsou trapas jak hrom,Kanada obrovskej respekt zejmena za kombinacni hru a duraz v osobnich soubojich!
Willy | 3:48:20 25.2.2010
Tak Alexander Velkohuby a jeho tym z jine planety (http://tinyurl.com/ydo9qfl) se pakuji z olympiady. Nejlepsi hrac Ruska na turnaji Malkin na to sam nestacil
Hložis | 18:41:17 24.2.2010
Vic sexy nez Inna...
Hložis | 18:40:52 24.2.2010
Jasny, Agata neni vzor ctnosti, ale ani Jarda neni zrovna svetec... Takze v tomto smeru by mohlo mezi obema zminenymi dojit k zajimave exchange
Kazdopadne mne osobne prijde Agata rozhodne vic sexy, to jsem tim chtel rict... Celkem chapu, ze za ni Jarda valil po strese!
Sami | 18:08:23 24.2.2010
Jako Složenka má na jednu stranu pravdu, na druhou stranu je víc než jasný, že Hanyška tam má asi pěknou zoo ve válu...takže by to s ní asi vypadalo nějak takhle : .........
Pešta | 17:42:23 24.2.2010
Souhlas, neblázni Hložis. Hanychová je hrozná šlápota. Ještě aby od ní Jarda něco nechytil.
Vojta | 17:31:28 24.2.2010
No tak zas prrrr!
Hložis | 15:32:11 24.2.2010
Add Jarda: kdyby píchal Hanychovou, tak ho můžeme leda pochválit... Stokrát lepší než ta poloukrajinská uklízečka
| 1 | ... | 2151 | 2152 | 2153 | 2154 | 2155 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.