Otevřel bych ještě provařenou debatu "Červenka". Růžovi jsem to neměl za zlé, že vzal někoho z extraligy. Ale včerejší špíl mu podle mě musel hrozně otevřít oči (doufám). Ještě, že Jaroušek hraje za 2... Červenka je všude pozdě, mimo nahrávku, Jarouškovi se plete akorát pod nohy, fakt jsem byl zděšen. Tuším, že Prospal (teda pardon - Kamil Brabenec) musí doma u telky trpět, když vidí, že někdo takovej je tam místo něho...
