Gladiators A - Orel Řečkovice 4:3 (2:3)

Okresní přebor - sobota 4.12.2010 - Okruh

5.12.2010 - Vojta
Střídání brankáře hned po prvním inkasovaném gólu, druhá červená dnešního dne a ukázkově vybojovaný obrat. Lehce netradiční zápas s tradičním gladiátorským výsledkem a letošním herním průběhem. Po červené kartě pro pana Krutila v předchozí zápase musel do branky Glads čerstvě příchozí hráč Němec, který své parťáky zklamal hned po prvním útoku Řečkovic, neboť střela z úhlu po zemi k bližší tyčce se zřejmě chytat dala...Naštěstí díky obětavosti našeho nouzově povolaného branaře Jansy, jsme mohli po tomto provaru sáhnout ihned po střídání a zřejmě to nebyl úplně špatný tah. Standardní situaci na půlce řeší Ondra náhrou po levé lajně, prchající Vojta si posouvá míč kolem zdi a přízemní centr končí tečován v brance Orla - 1:1. Hbitý Kahoun sice následně akrobaticky gólově tečuje ve vzduchu dlouhý výhoz (1:2), ale odpověď znovu netrvá dlouho. Majkl přenechává na půlce Vojtovi balón, obrana Orla zakryje svému brankáři výhled, čili stačí trefit ze střední vzdálenosti vrchní část branky - 2:2. Poločas uzavře Kahoun přesně trefeným 10m kopem k tyči - 2:3. I v druhé části opanují hřiště spíše hráči v červených dresech, jejich aktivní hra produkuje slušné šance končící ale na hrudi brankáře Řečkovic. Glads ve snaze nejen vyrovnat ale i vyhrát psychicky nesrazí ani neuznaný gól po signálu z autu (přešlap) ani 2 minutová hra třech proti čtyřem (bravo Jansa I.) po vyloučení Franze ani klinická smrt v podobě ze dvou metrů dorážejícího osamoceného Kahouna (bravo Jansa II.) Vyrovnání mezitím zařídí lišák mýval schovanou střelou zpoza vápna po zemi k tyči - 3:3. Sladká odměna přichází 5 minut před koncem. Obrana Orla trestuhodně nechá Vojtu rozběhnout se z půlky s míčem a jeho střela přes klubko protihráčů končí orgasmicky v brance - 4:3. Závěrečná 4 minutová power play soupeře přináší pikantnost v podobě orlí impotence ale hlavně dvakrát trefené tyčky jejich opuštěné branky po střele přes celé hřiště... Velmi dobrý špíl, štěstí i smůlu měly obě strany, zvítězil bojovnější, aktivnější a zřejmě fotbalovější tým. Sestava: Lanza - Franz, Vojta, Sammi, Švára - Radek, Hložis, Rozi, Majkl.