Gladiators A - Ingostav 8:1 (4:0)

Okresní přebor - sobota 15.5.2010 - Okruh

19.5.2010 - Švára
V souboji s posledním týmem tabulky se očekával jediný výsledek, tři body pro Spartakovy následovníky. V případe jiné dělby bodů by se asi palce diváků obrátily směrem k zemi. Ztráty na životech se asi očekávaly a tak jsme raději povolali o jednoho hráče navíc a dvě sličné ošetřovatelky. Počasí připomínalo spíše Reykjavík než Liberville, takže nám chvilku trvalo, než jsme se dostali do tempa. Všechno načal střelec posledního víkendu Šprt, který s přehledem nachytal brankáře na bližší tyči. Stavitelé ale na tuto branku vůbec nereagovali a dál pouštěli červené bojovníky do šancí. První z mnoha šancí proměnil Willy, který se rozhodl, že ukáže, jak měli tučňáci naložit s šancemi proti Habs. Jelikož nebyl soupeř dopředu příliš nebezpečný mohl se i Franz vydat na jeden ze svých ojedinělých výpadů a pohodlně zavěsit kladivem. Do přestávky jsem šli s poklidným vedením 4:0, které zajistil svým druhým gólem Willcock. Trenéři si mysleli, že už se nemůže nic stát a nechali zahřát i náhradníka. Jak první poločas skončil tak začal i ten druhý a Willda mohl doma rozšířit sbírku čepic. Poté se osmělil i soupeř a osvobodil Lanzu od stresu, že místo rohlíků bude muset přispět na škopek. Konečně se zahřál i Švára a trefil se mezi tři tyče a mimo brankáře. Willybald se rozhodl zaútočit na týden starý střelecký rekord a přidal ještě jednu branku, když využil přesnou nahrávku od Lanzíka. Na konci ještě soupeř zkoušel hrát s vysunutým gólmanem, což mu přineslo jen další míč v jeho síti. Radek s přehledem zavěsil v těžké pozici s brankářem na zádech a uzavřel stav na 8:1.