Gladiators A - Ingostav 5:4 (3:2)

Okresní přebor - sobota 28.11.2009 - Okruh

9.12.2009 - Robo
Na první pohled to vypadalo jako snadná práce. Na druhý jako ještě snadnější. Ale nakonec museli Glads špíl proti předposlednímu týmu tabulky Ingostavu pořádně tvrdě odmakat. A to přesto, že už po pár minutách se do myslí hráčů mohly vkrádat myšlenky na tříbodový mutagen. Stačil Radkův tryskový únik po levé lajně, Majklova dobře zakamuflovaná střela z přímáku a brilantní Šprtova patička na podruhé skórujícího Radka. Vedení 3:0 chutnalo jako slaďoučký pamlsek, už brzy se ale o Gladiators začal pokoušet abraxas. Ingostav poškádlil trávící soustavu Mutáč bandu dvakrát za jedinou minutu. Nejdřív tečovanou střelou z dálky, poté kombinací završenou do prázdné. Nejen stav 3:2, ale i naše nebývale matná hra dávaly tušit problémy. Ty na chvíli rozehnal kladivoun Sammi, když se postavil k přímáku a ze svého levého pracovního nástroje vyslal z 80 metrů řízenou střelu země - arkýř. Jenže Ingostav měl připravenou rychlou odpověď. To platilo i pro další Sammiho zásilku z dalekých končin, při níž tentokrát využil k zvýšení efektu odraz od tyče. Jindy neprodyšná obrana Glads totiž byla děravá jak ústa staré ženy, čehož powerplejující Ingostav využil k dalšímu snížení na rozdíl gólu. Závěrečné minuty byly napínavé jak poslední špíl mastnýho tiketu, když soupeř mačkal červené karkulky u jejich brány, která se jim dokonce v poslední vteřině otevřela dokořán. Střílející pasr měl ale naštěstí vsazeno na favorita, který si tak mohl po jeho zakončení nad břevno oddechnout a konstatovat, že i vydřené tři body mají stejnou hodnotu jako ty pohodové.