Gladiators B - Rychlé pípy 3:3 (2:0)

2.C třída - neděle 27.9.2009 - Řečkovice

5.11.2009 - Robo
Kdyby duel skončil po 32 minutách, mohli se Gladiatoří hrdě pyšnit jediným skalpem Rychlých Píp za celý podzim. Kdyby... Nejen výsledky, ale i hra lídra 2.C třídy budily respekt, jenže Glads dlouho předváděli, že to proti silným a hlavně aktivně hrajícím soupeřům umí. Už do poločasu také dvakrát udeřili dvěma "nediegovskými" góly. Argentinský šňupač totiž tentokrát nerozdával radost kličkami a technickými finesami, nýbrž důrazem, díky němuž dvakrát doslova dotlačil míč za brankovou čáru. Když se přibližně deset minut před koncem nad hřištěm Orla rozléhalo třepetání Varaních křídel po ostré ráně mezi nohy brankáře, zdálo se být hotovo. Jenže vedení 3:0 bojovníkům z arény nestačilo. Zkázu Gladiators načal odfláknutě bráněný roh zakončený ránou z první pod břevno, která do té doby žíznivým Pípám nalila mutagen. Následovala power play, při ní střela vysunutého brankáře a dorážka na 2:3. Glads si vybrali timeout, ale ani ten nepomohl. Po rychlé kombinaci přišla střela do odkryté brány a srovnání na 3:3. Rychlé Pípy nám tak načepovaly hodně hořký pozápasový mutáč.