Gladiators B - Agromeli C 2:3 (2:1)

2.C třída - neděle 2.11.2008 - Řečkovice

Článek

5.11.2008 - Robo
Jeden velkej provar. Takové bylo vystoupení gladiátořího béčka v předposledním podzimním turnaji. Tak mizerný výkon podalo naposledy v úvodu předchozí sezony. Přitom právě v tomto dvojzápase si Benfika věřila na první šestibodový úlovek této sezony. Tyto plány však rozmetal hned úvodní duel s Agromeli C. A to jej Gladiators ani nemohli začít lépe. Po faulu zezadu na Willyho se před soupeřem začervenalo a následnou přesilovku využil svým klasickým kladivem k tyči Vojta. Následně se po dlouhé době červeným válečníkům povedl roh, který rozehrál Majkl a Willy neomylně trefil opuštěnou branku. A aby toho nebylo málo, začaly soupeřům téct nervy a za stupidní protestiy si vykoledovali hned dvě kartága. Rozhodnuto? Bohužel ne. Glads místo dokopání povedeného poločasu hloupě ztratili míč, Agromeli rozehrálo brejk a nekrytý útočník střelou z první k tyči snížil na 1:2, čímž vyburcoval celý tým, ve kterým ještě vřely emoce ze zloby (byť neoprávněné) na rozhodčího. Po pauze pak nabuzení Agromeli malátné Glads naprosto smetli. Kromě herní převahy měli i výraznou slovní, když nejen vysunutý útočník Zlínský, ale i jeho druhové neustále fňukali a volali po faulech jak ubožáci (což není vtipné, ale zato naprosto výstižné přirovnání). Tato taktika jim ovšem ve spojení s herní nevyspělostí některých Glads a také s ustrašeným rozhodčím vycházela, čehož jsme měli v závěru trpce litovat. Ještě před tím nás ale o vedení připravila další laciná chyba, po níž kanonýr Zlínský tváří v tvář vyškolil Roba a obloučkem z otočky poslal míč pod břevno. Taktika "vše na ukecanýho passra" tak Agromeli přece jen vyšla. A vyšlo jim i neustálé žadonění o faul, když opět Zlínský dostal už potřetí možnost kopat přímák z hranice našeho vápna. Dvakrát trefil jen Roba, ale napotřetí ho prostřelil a míč se štěstím doskákal k tyči. Otřesení Gladiators se ani nezmohli na závěrečný nápor, protože minutu po gólu na 2:3 rozhodčí zápas, který Glads nezvládli takticky ani psychicky, ukončil.