Gladiators A - Napoleon 1:2 (1:0)

2.A třída - sobota 19.5.2007 - Horní

0.0.0000 - Vojta
Zasvěcení bookmakeři při pohledu na naši sestavu jistě neváhali a opět vsadili dvě jedničky, přestože jsme hráli s průběžně třetím Napoleonem. Jenže ouha, tuto sobotu je červení Glads škaredě připravili o investované peníze. S navrátilcem Jansou v kase,v obraně Vojtou, Františkem, Radkem (kterej kamaradí s Patrickem Bergerem), Hložisem a útočníky Majklem, Sammim, Bubákem a Švárou jsme se nemuseli bát ničeho nic. Prvních 10 minut se hrál vyrovnaný fotbal hlavně ve středu hřiště. Pak přišel první zlomový moment, kdy dvojice Švára-Vojta zakončila svůj samostatný nájezd na soupeřova gólmana-1:0. To nás povzbudilo a do konce prvé půle (i zbytku zápasu) jsme byli lepší. Jenže se nám nedařilo proměňovat velmi slibné šance, zatímco soupeř na naši branku téměř nevystřelil. Po přestávce jsme pokračovali ve slušném výkonu. Až na tu „maličkost“, že už ke konci 8. minuty(!) jsme dovršili pět faulů na naší straně (hlavně zásluhou dvou úplně zbytečných Vojtových kopnutí na půlce) a hra dostala tudíž zcela jiný náboj. Soupeř si začal zkoušet vynucovat šestý, znamenající 10m kop, a tak jsme museli bránit extrémně obezřetně a „jemně“. Přesto jsme se dostali i my ještě do šancí a soupeře naopak k ničemu vážnějšímu nepustili. To nejhorší ale přišlo až v úplném, úplném závěru… Při signalizaci poslední minuty jsme neudrželi balón na půlce, soupeř jej vypíchl a podél našeho pravého obránce nekompromisně vyrovnal. V ten moment se nám rozplynula již téměř hotová myšlenka na 3 body. Jenže to ještě nebyl konec! Po rozehrávce opět ztrácíme balón, soupeř z pozice levého křídla posílá relativně nepovedenou střelu směřující mimo branku. Vojta zdrcený z vyrovnání jen laxně očima kontroluje balón směřující do autu, ale kde se vzal, tu se vzal, soupeřův útočník přibíhající z druhé strany zcela nehlídán posílá balón do naší sítě – 1:2. Zmar, totální zoufalství, myšlenky na sebevraždu, konec sportu, atomová bomba, tma v tunelu, žádné světlo…