Panama B - Gladiators B 0:0 (0:0)

1.A třída - sobota 12.12.2020 - Rybnická

14.12.2020 - Robo

Největší drama se v tomto utkání odehrálo už před výkopem, kdy rozespalý Robo při pohledu na mobil zjistil, že už měl být pět minut v šatně. Naštěstí Hložis rozšířil svou už tak gigamultifunkční klubovou roli o funkci expres drivera a trasu Okruh-Bástr-Okruh absolvoval natolik znamenitě, že Provařenec stihl i s tradičním předzápasovým vyprázdněním stát při úvodním hvizdu mezi tyčemi.

Ze svého hříchu se Kpoytia vykoupil v prvních deseti minutách zápasu, kdy jej soupeř zasypal střelami, zatímco rozhozená Benfika se stěží dostávala za půlku. Postupem času se jí však podařilo vyrovnat hru, která sklouzla ke klasické partii s Panamou - plné uvážlivých tahů směřujících k patu.

Šance se cca od 15. minuty takřka nerodily, za Glads měl tu největší Jura, který však po narážce s Majklem nedokázal usměrnit prudkou náhru do odkryté brány. Zaujal také Varyho dloubák z přímého kopu, který zvládl brankář vytěsnit, na druhé straně Robo včas vyběhl při uvolnění největšího panamského motače a jeho střelu z hranice vápna vyrazil nohou. Výsledek 0:0 tak byl logickým vyústěním dění a z pohledu Glads zároveň i maximem možného.