Gladiators A - Comix B 4:3 (1:1)

2.A třída - pondělí 16.10.2006 - Novolíšeňská

0.0.0000 - Vojta
Na naše dohrávané utkání jsme se dostavili v téměř plné sestavě až na absentujicího Bubáka a Doudu,ale za to s Ivanem na lavičce... Soupeř disponoval jen pěti staršími hráči do pole,takže jsme na nic nečekali a chopili se taktovky. Po pár minutách hry jsme si vytvořili pár zajímavých šancí, žel bez gólového výsledku. Jak už to bývá, po jedné z našich šancí se soupeř dostal do protiútoku a z ničeho nic se dostal do vedení - 0:1. Naštěsti se podařilo z naší, v minulosti tolik tradiční, akce skóre do přestávky srovnat. Vojtu vyslal na výlet po levé lajně Sami a gólman byl na střelu bodlem k bližší tyči krátký - 1:1. Po přestávce jsme měli výborný úvod a hned šli do vedení po Švárově akci 2:1. Místo uklidňujicího gólu ale přišla pěkná akce soupeře, který po sérii přihrávek "z první" srovnal na 2:2. Jinak jsme ale v soupeře k ničemu jinému nepustili. Radek ovšem po pěkné střele opět srhl vedení na naši stranu(Gabčo,nechceš chodit častěji?:-) ). Za chvíli ho napodobil Sami střelou z polootočky do protipohybu gólmana - 4:2. Vše se zdálo pěkné a pod kontrolou. Bohužel jsme se nechali unést a soupeř se po jednom z našich rohů a rychlém protiútoku dostal, vícemeně potřetí, k naší brance a byl z toho tolik nechtěný kontaktní gól. Pak následovalo velmi nepříjemných posledních 5 minut, kdy nás musel podržet opět výborný Janzik. Stálo při nás i velké štěstí, když v závěrečném náporu, soupeř trefil břevno a naštěstí i ze série dorážek nebyl úspěšný. Až na posledních 5 minut to byl zápas celkem podařený. Konečně byli k vidění celkem pěkné akce vycházející z přesné a rychlé kombinace. Samozřejmě to ještě nebylo úplně ono, ale to se jistě zlepší. Hostující Majkl s Tomem se čím dál více a lépe sžívají s naším pojetím hry(i kolektivem) a jsou pro nás určitě herním přínosem. Sami po delší době v útoku opět oživil instinkt zabijáka(na úkor debatujicího dirigenta), takže lze vyhlížet zbytek podzimu s optimismem!!!Juchůůů