Hombres - Gladiators A 3:4 (2:2)

Krajský přebor - neděle 16.2.2020 - Tuřany

18.2.2020 - Vojta

Hombres od prvních minut evidentně chtěli navázat na podzimní drtivé vítězství, tentokrát ale měli Glads hned tři hráče na střídání. Na podzim jen jednoho. Přesto bylo jejich vedení v utkání spíše překvapením, neboť soupeř hře zpočátku dominoval, což umocňoval i jejich házenkářský brankář. I ten byl ale krátký na rváčský průnik Vlasyho nových kopaček, které stihly před brankářem míč usměrnit mezi jeho nohy. Hombres výsledek v průběhu první půle otočili. Signál z autu ale nepokryli a tak mohl Hložis před půlkou svoji zavilostí resp. holení srovnat na 2:2.

V druhé půli se dostal bílý soupeř na koně pěkně provedeným rohem. Miguel z první napálil přetažený oblouček Rumovi tvrdě mezi nohy. To rozvášnilo Majkla, protože mu někteří spoluhráči vytkli neubráněný roh. Rázem ho bylo plné hřiště a hra se tím minimálně vyrovnala. S blížícím se koncem začali mít Glads výrazněji navrh a vyrovnání přišlo cirka 5 minut před koncem. Majkl zastoupil při šilhavém autu Šprta a nadvakrát dostal míč do sítě. Glads ucítili vůni tří bodů a euforicky se hnali dál do útoku. Když na časomíře začal odpočet poslední minuty došlo na druhý resp. třetí povedený signál z autu. Vojta napálil míč na zadní, kde ještě Kauli míč trefil jen do pozorného brankáře, ale na Vlasyho vítěznou dorážku už nikdo neměl.