Napoleon - Glads A 6:2 (3:0)

Krajský přebor - neděle 16.2.2020 - Tuřany

Článek

18.2.2020 - Vojta

Na podzim Glads málem porazili (vyrovnání v poslední minutě)  tehdy suverénně první tým tabulky jen s jedním hráčem na střídání. Tentokrát byli papírově síly vyrovnanější, ale prakticky Napoleon dominoval. Od prvních minut byl silnější, šťastnější resp. šikovnější v soubojích, dobíhal zdánlivě ztracené míče a dobře kombinoval. Když k tomu přidáme vynikajicícho brankáře, bylo jasné, že k nějakým bodům vede cesta jen přes perfektní obranu a dobrou koncovku. Defenzíva Glads nakonec asi nebyl hlavní problém (stav 3:0 vydržel až skoro do konce), to spíše v útoku se šance vytvářely sporadicky a když se do nich červení dostali, tak mířili ale úplně vedle nebo vynikl brankář soupeře. Červení byli nakonec rádi, že v posledních dvou minutách zápasu odvrátili dehonestující skóre s nulou. Majkl v zoufalém průniku po levé straně vyslal bodlem jedovatou střelu do bližšího růžku a v posledních sekundách Adam z těžkého úhlu zakončil dlouhý závar před brankou soupeře.