Gladiators A - SOŠ OOM 5:1 (2:0)

Okresní přebor - sobota 13.10.2012 - Okruh

14.10.2012 - Vojta
Pět hráčů do pole a brankář stačí těmto ostříleným krajským mazákům ke klidnému středu soutěžní tabulky. Na Glads to naštěstí nestačilo. Soupeř od prvních minut zlobil a v útoku dokázal zle zatápět. Nic jednoduchého. Červená obrana je naštěstí letos pevná jak zeď. Poprvé se skóre změnilo po závaru před brankou, z kterého Vojta doklepl míč za dezorientovaného brankáře. Podruhé stejnému hráči pomohl řádný důraz, od ležící soupeře převzal míč a stihl prostřelit vracejícího se brankáře, který svůj výběh špatně načasoval. V druhé půli soupeř notně přitvrdil, takže Glads si začali dávat balón raději rychle od nohy. Jednu z takových kombinačních akcí zakončil Hložis ze své parkety a (celkově popáté v tento den) prostřelil brankáře na bližší tyčce - 3:0. SOŠ OOM sice využil naši chvilkové nepozornosti, snížil, ale Glads vzápětí kontrolovali Vojtou, který zužitkoval Šprtovo přiťuknutí na střelu k bližší tyči. V power play se ještě zaradoval Sammi, překřížil se v brejku s Vojtou a uklidil předbrankovou výzvu za ležícího brankáře. Sestava: Robo - Franz, Radek, Švára, Šprt - Hložis, Vojta, Sammi, Majkl.