Gladiators A - Soccer 3:1 (1:0)

Okresní přebor - sobota 5.11.2011 - Okruh

9.11.2011 - Vojta
Po předchozí červené kartě se sestava zúžila a soupeř varovaný předchozím suverénním zápasem Gládů s Dynamem klad tuhý odpor. Naštěstí ne dostatečný, a tak Gládí Áčko letos poprvé zapsalo do tabulky plný bodový zisk ze sobotního dvojzápasu. Soccer se od prvních minut snažil držet balón, ovšem ze svého jalového tlaku nic moc nevytěžil. Nutno přiznat, že i Glads se hůře než v předchozím zápase dostávali do šancí. Naštěstí chvíli před poločasem soupeři nezareagovali na Roziho přistrčení a Vojta s chutí napálil od své lajny míč pod horní tyčku - 1:0. Ve druhém poločase pokračoval vyrovnaný souboj, který možná na šance lépe vycházel pro Glads. Snaživý soupeř ale taky nakonec Roba prostřelil pod horní břevno a jen pár minut před koncem tak vyrovnal na 1:1. Štěstí mají ale Glads nyní na své straně, a tak k jejich velké radosti si za Švárova dohledu srazil Soccer těsně před koncem míč po rohu do vlastní branky - 2:1. V krátké power play stačil ještě Hložis přihrát Petrovi Kadlecovi do úniku na prázdnou branku - 3:1. Sestava: Robo - Vojta, Radek, Hložis - Švára, Bubu, Willy, Rozi.