Gladiators A - Mitra 2:3 (2:1)

Okresní přebor - sobota 1.10.2011 - Okruh

3.10.2011 - Vojta
Ani zvučný soupeř nepomohl Glads se bodově chytit v nové sezóně Okresu, přestože si historie takové okamžiky pamatuje a díky svému silnému závěru otočil zápas ve svůj prospěch. Tyto sobotní zápasy se možná prohrály již před svým začátkem. V čase srazu byli přítomni jen dva hráči, mizerná rozvička a příprava na zápas nevěstily nic dobrého. Současný nulový bodový kurz nezvrátila ani švýcarská slivovice podávaná před utkáním. Již v prvním střídání Sammi obloučkem za obranu vyzval k teči Vojtu, brzy poté Franz na zadní proměnil svoji šanci z těžkého úhlu - 2:0. Mitra si ovšem následně pronajala míč a Glads k němu téměř nepouštěla. Ovšem hra na brejky červeným relativně seděla a několikrát z protiútoku Mitře zle zatopili. Do poločasu ovšem soupeř stačil snížit. Druhý poločas byl ještě jednostrannější. Mitra sice hrála značně staticky, ale díky svým šikovným a velmi rychlým útočníkům se dostávala do spousty šancí, které dlouho hasil perfektní Robo. V té době Glads jakoby došly síly a jejich brejky ztratily na nebezpečnosti. Trvalý tlak Mitry přeci jenom vyústil ve vyrovnání nějakých 7 minut před koncem. K jejich velké radosti byl navíc chvíli před koncem zápasu korunován gólem vítězným, po brejkové akci zakončené přesnou střelou mezi nohy našeho brankáře - 2:3. Tentokrát jsme měli držení míče minimální, hráli jsme na takticky pohodlné brejky, ale ani to nám proti silnému soupeři na zisk bodů nestačilo a za druhý poločas jsme si je ani nezasloužili. Sestava: Robo - Vojta, Franz, Radek - Sammi, Švára, Willy, Rozi.