Gladiators A - Pizzerie 1:4 (0:2)

2.A třída - sobota 27.5.2006 - Horní

0.0.0000 - Vojta
Na souboj s prvním týmem tabulky jsme si celkem věřili ( i přes náš debakl na podzim, kdy jsme ale hráli ve čtyřech) a chystali jsme se na úkor Pizzerie o překvapení kola. Byli jsme téměř kompletní( chyběl jen reprezentant Bubu a Pešta komentoval dění pouze z lavičky, Douda zatím spal…). Naši svatyni opět střežil Jansik, což je mimo super gólmana vlastně další obránce na hřišti navíc. Důležitý zápas vzhledem k postupujícímu rébusu v naší skupině přišli zhlédnout i rivalové z Řečkovic. Po týmovém focení mohlo utkání začít. Hned v úvodu jsme si vypracovali dvě slibné šance a téměř tak naplnili záměr soupeře zaskočit. Pak přišlo klasické Jansovo intermezzo, kdy nás podržel několika výbornými zákroky poté, co Pizzerie chtěla potvrdit pozici favorita. Bohužel se ji to ale podařilo po úvodních asi 12 vyrovnaných minutách. Nedůraz před naším brankovištěm a šikovný soupeř se hned ujímá vedení 0:1. Před půlkou opět přichází lehčí vypuštění souboje v blízkosti naší branky - 0:2. I v druhém poločase se hraje poměrně vyrovnaně ve středu hřiště, jen Pizzerie se častěji dostává do nebezpečných situací. Nedaří se nám si přesně nahrát, vyhrávat osobní souboje a proti takovému soupeři je z toho hned nebezpečný protiútok. Bohužel časem přidává soupeř i třetí gól do naší sítě. V desáté minutě druhé půle se podaří Vojtovi střelou ze střední vzdálenosti ještě oživit myšlenky na zisk bodů. To ale vzápětí odmítne rozhodčí, který Vojtu velmi ale velmi přísně vylučuje za faul a posílá do imaginárních sprch. Je to naše teprve druhá ČK v historii klubu( možná dokonce první za faul? ), ale momentálně podstatnější je, že už tak vyhrocené utkání se stává z naší strany soubojem nejen se soupeřem ale i s rozhodčím. Ten nám rozhodně "nepomáhá" a přehlíží některé zákroky za hranici pravidel, Švárovi ještě uděluje opět velmi přísnou žlutou kartu za souboj s gólmanem ve vzduchu atd. Pizzerie ještě nakonec přidá jednu branku a je konec. Soupeř nepřevedl nic ohromného, spíš ukázal, že i přes své nesporné kvality umí být pěkně uplakaný…