Gladiators A - Saňaři 11:1 (5:0)

Okresní přebor - sobota 5.2.2011 - Okruh

Článek

7.2.2011 -
Chvilka napětí a jedééém!Už ve čtvrté minutě bylo jasné, že vstup do jarní části Okresu se prvnímu týmu Glads povede. Slušně početný a zprvu aktivní protivník chtěl překvapit, zkusil se silným Gladiátorům postavit čelem, ale to dnes nemohlo nestačit. Radek hned zkraje zápasu ukázal, co to znamená bojovnost a důraz na půlce soupeře. Jeho první střelu ještě brankář vyrazil, následně si ofenzivní obránce vybojoval míč zpět a ze střední vzdálenosti se napodruhé přesně trefil k tyčce - 1:0. Krátce nato Šprt zopakoval evergreen z rohu a z hráčů v červených dresech spadla mírná úvodní nervozita - 2:0. Saňaři sice začali v druhé půlce poločasu na chvíli Glads přehrávat, ale velmi zkušený Jansa tým podržel. A když přišlo Majklovo předložení míče Willymu před branku (3:0) a následné ledově klidné zakončení z brejku suchým jemným bodlem kolem brankáře, byl prakticky konec zápasu - 4:0. Do konce si pak mazácky počínala hlavně dvojice Majkl - Willy, která se sama postarala o polovinu gólů v síti Saňařů. Desátý gól přidal zaslouženě Hložis, pěkný gól kombinací křižně přes celé hřiště vymyslela trojice Sammi, Radek a před brankářem soupeře jemně dloubající Šprt. Trefil se i Sammi, stejně jako samozvaný střelec Rozi. Tentokrát Glads nepřipustili komplikace a jasně se vydali cestou tabulkou nahoru. Sestava: Sestava: Lanza - Franz, Radek, Šprt, Sammi - Rozi, Hložis, Majkl, Willy.