Myslim, ze nejak protestovat proti Zabinskym vlkum je tezce pozde. Kamil nas o tom informoval bezprostredne po vylouceni Lam ve zkracenem rizeni. Proste je musime smiknout a hotovo. Navic pokud nechceme hrat dva spily okresu a tri spily osmifinale Brno open v jednom vikendu, bylo by potreba skupinu vyhrat.

Nicmene je fakt, ze Zdenda se trosku provaruje s navrhem terminu toho odlozeneho spilu.
