Robo: Tak ja ti teda sdelim nejake ty zazitky ze zapasu z meho laickeho pohledu. Hlozis pak urcite doda nejaky ty z pohledu zkusenyho pasra

Zapas mi celkove prisel jako paradni. Sedeli jsme ve ctvrte rade na boku, pred sebou meli rohovy praporek. Pro nejaky vseobecny strategicky prehled asi nic moc sedadlo, ale to mi nevadilo. Byli jsme totiz hrozne moc blizko hracum, vsechny je videli zblizka (mohli sme rozpoznat barvu oci atd :-D) a plno souboju jsme meli z prvni ruky. Taky se tesne pred nama rozcvicovali nehrajici hraci, treba Robbie Keane :) Byly taky paradne slyset vsechny zvuky, jak do sebe hraci narazeli nebo kdyz odkopavali balon. Taky sme skvele videli druhy gol. Stadion byl zcela zaplnen, ale vsichni rvali jen obcas. Ale kdyz uz, tak to stalo za to. Casto rvali fanousci Fulhamu, kteri byli tez prakticky hned vedle nas.
Dalsi den jsme pak obehli nekolik znamych londynskych pamatek, u kterych sem se nechal vyfotit v pittsburghskem dresu (Hlozis ze me mel prdel

) a pak jeli dom. Celkove to byl paradni zazitek, za ktery Hlozisovi dekuju
