Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Robo | 17:45:58 26.1.2010
Jestli to byl ten "hokej" s tou spoustou hráčů na ty velký branky a s rohovýma "kopama", tak to je bandy.
Robo | 17:44:44 26.1.2010
Jak ten sport vypadal? Já ho (téměř) určitě znám
Havran | 15:54:49 26.1.2010
Hloži a zítra do Villa parku náhodou nemáš lupen?
Hložis | 15:06:21 26.1.2010
Zdarec z Londýna, vidím, že offline rozhovor ještě není, tak jdu na škopek a pak trhat sedačky na White Hart Lane
Vojta | 13:17:06 26.1.2010
Kdyby ses radeji neprovaroval taks mohl prepinat na nemene zajimavy duel Glads-Lisen
2 Willy:najdi prosim Te nazev toho totlane absurdniho sportu,co jsme tam vcera sledovali
Robo | 12:57:01 26.1.2010
Koukám, že aspoň někdo z týmu poctivě sleduje futsalový ME, respekt Vary Já dal včera přednost černým chlapcům, ale chvilkama sem přepínal na Ázerbájdžán - Ukrajina
Havran | 11:25:13 26.1.2010
Tak po kritice národního mančaftu musím říct že včerejší postup přes Itálii byl zasloužený čili respekt PS: kdo mě lehce sklamal je Belej který jakožto nejlepší střelec serie A nic moc nepředvádí
Vojta | 7:14:53 26.1.2010
Borci,nezatatezujte ted Dilou takovyma dotazama.On je ted "v tezkym zaprahu",takze na takovy veci nema cas
Willy | 23:29:22 25.1.2010
Tak jsem se radku podival na ten neuznany gol. Provaril se Gagne, ktery nemel Malkinovi oplacet. Kdyby neoplacel, PHI by mela vyhodu, rozhodci by nepiskl a gol by mohl v klidu platit. Takhle sli oba na trestnou.
rozi | 19:08:31 25.1.2010
je prej mimo tak ne
Maty | 18:53:04 25.1.2010
rozi, jestli tě willda nabere, naberte i mě
rozi | 18:30:06 25.1.2010
wildo, nabereš mě?
Maty | 18:17:27 25.1.2010
willdo, nabereš mě?
Vojta | 11:37:39 25.1.2010
add vlozene treninky:zacatek sezony Acka se kvapem blizi,je treba trosku zapracovat/osvezit na nejakych zakladnich prvcich hry.Tento patek mozna bude all.glads,pristi ctvrtek by byl s Panamou.Zatim je GISu jen ten patek,ctvrtek pridame az po potvrzeni
Ivánek | 11:14:30 25.1.2010
Tak to jsou dobrý zprávy. Každopádně i pokud bychom nevyhráli v neděli oba špíly, tak dohrávka by se hrát neměla. Vlkům by z těch 2 špílů měly stačit 3 body, což by pro ně neměl být problém.
| 1 | ... | 2181 | 2182 | 2183 | 2184 | 2185 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.