Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Pešta | 10:22:07 24.1.2010
Nároďák má docela dobrou hru v 5 bez gólmana. 6 gólů za 6 minut, to docela jde.
http://www.efutsal.cz/index.php?page=clanek&clanek=67639
Květák | 8:50:44 24.1.2010
Wildo? co to jako je?
Havran | 21:11:07 23.1.2010
tak nároďák hraje dost tragicky
Willy | 17:43:26 23.1.2010
Jak jsem v hospode predpokladal, posunul jsem se na druhe misto v poctu prispevku:

Vojta 1543
Willy 1282
Sami 1106
Hložis 946
Robo 659
Majkl 484
Willy | 16:21:24 23.1.2010
Vojta | 17:15:35 22.1.2010
2Hlozis&extravagance:
2Majkluv Krang: dekuji moc zatim,veskere kontakty mas tady:
http://www.glads.cz/kontakt.php
Willy | 17:14:09 22.1.2010
Ale podle toho, jak ctu nadpisy na idnes, tak se celkem dari Jagrovi
Hložis | 17:03:38 22.1.2010
Robo: vis, ze Agassimu jsem zacal fandit ve chvili, kdy byl na dne, a obdivoval jsem, jak se dokazal ze sracek dostat zpatky na absolutni vrchol...
Hložis | 17:02:19 22.1.2010
Me naposledy borec extravagantne pretahl smetakem
Willy | 16:37:09 22.1.2010
Robo: Sam od sebe jen dvakrat, jinak sem samozrejme musel hajit sve Tucnaky pred vypady ostatnich a to jsem si samozrejme do Alexandra obcas rypnul. Ale i to by se dalo spocitat na prstech jedne ruky
Hlozis: Treba bys mluvil jinak, kdyby ti nekdo takto extravagantni zpusobil otres mozku
Majklův Krang | 16:36:21 22.1.2010
Vojto, když mi na sebe napíšeš číslo, pošlu ti ty informace od bráchy.
Robo | 16:19:18 22.1.2010
Willy: možná si napsal "sám od sebe" jen dvakrát, ale jinak sis nenechal ujít žádnou příležitost si do Alexe rýpnout. Ale máš pravdu, je rouzmné to už ukončit
Hložis: dík za podporu, i když v tomhle se asi neshodnem. Něco jinýho je být "trošku extravagantní" a něco jinýho si zkurvit kariéru drogama a flákáním Ale cajk, to je věc pohledu
Jinak mně Dušínové nevadí (forza Roger), ale trocha emocí a zvláštnosti jen prospívá
Hložis | 16:12:22 22.1.2010
Add debata: taky se podepisuju pod Robuv nazor. Malkin je dobrej, ale je to Mirek Dusin. Mne osobne nevadi pasri, kteri jsou i trosku extravagantni, jako byl treba Agassi... Cili Oveckin palec nahoru!
Willy | 15:39:57 22.1.2010
Sami: Taks mel napsat hned to, co napsal Robo a byl by klid. K tomu bych nemel co rict.
Robo: Ja se tu imrvere do Oveckina nenavazim, nevim kde jsi prisel k tomu, ze tu porad musis cist plivani z me strany na nej. Dal jsem si vyhledat vsechny svoje prispevky obsahujici retezec "ovec" a asi jen ve dvou pripradech za celou historii fora jsem sam od sebe napsal neco ve smyslu, ze ho nemam rad - jednou jsem upozornil na jeho nevybiravy zakrok a podruhe na to, ze souhlasim s komentatorem Cherrym, kdyz pomlouval ty Oveckinovy oslavy. A uz vubec jsem tu nepsal neco ve smyslu "chachacha, Ovechkin dnes nula bodu" nebo "chachacha Oveckin dnes i pres tri asistence neviditelnej".
Ale uz bych to uzavrel, verim, ze ostatni tohle tema vubec nezajima.
| 1 | ... | 2183 | 2184 | 2185 | 2186 | 2187 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.