Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Vojta | 22:51:11 8.6.2010
Borci,nez vodletim,tady predkladam mapu ke Glads Clasic,zkuste nekdo mkrnout,zda vam to vychazi...
http://maps.google.com/maps/ms?hl=en&ie=UTF8&view=map&vps=1&jsv=160h&oe=UTF8&msa=0&msid=110661494928229731883.00046c71013fff07be6b9
Majkl | 21:53:28 8.6.2010
Robo: tys sel proti tomu Apollu do utoku a neprosadil ses?
(jak ted ctu v clanku...)
Robo | 18:06:33 8.6.2010
Dostupnost na kole do tří hodin s možností absolvovat luxusní terénní jízdu údolím Bílýho potoka (v tom případě cesta trvá o něco dýl). Ale nechci se vnucovat, jsem připraven jet kamkolivcock.
Hložis | 17:42:51 8.6.2010
Robova chata = barák jako kráva Dostupnost z Brna autem 45 min, okolí krásné, hospoda se zahrádkou cajk, nohejbalové hřiště lux. Doporučuje 9 z 10 zkušených pasrů!
Willy | 17:05:52 8.6.2010
Slo by jet na Robovu chatu, ale on se boji to navrhnout Nabidl by pouze prespani, jidlo by si resil kazdy sam
Robo | 17:01:15 8.6.2010
Já jsem pro
Vojta | 16:58:23 8.6.2010
radovanky-zacinam se bavit predstavou nejakych kol v tom terminu...?
Rozi | 14:28:16 8.6.2010
Asi nesdílím ten názor ohledně počasí
Robo | 14:20:46 8.6.2010
A ještě jednou já. Z Franzova superkalendáře (díky za něj ) vyplývá, že v sobotu 3. července se hrají dvě 1/4finále, ale neděle 4. a pondělí 5. jsou bez fotbalu, což je pro plánované radovánky v tomto termínu dobrá zpráva
Robo | 14:18:39 8.6.2010
Jinak sem vás neúmyslně mystifikoval a seriózní deník v JAR svého redaktora má, už psal první reportáž. Ostatní média tam tak zástupce asi taky vyšlou...
Jo a Rozi - nechápu, proč se po dobrým obědě a při tak nádherným počasí tváříš jako kakabus
Robo | 13:46:22 8.6.2010
Ty vole, tak sem se nalogoval až teď a o soutěž přišel. Ale musím říct, že Jenny bych v ní rozhodně neviděl
Maty | 12:32:28 8.6.2010
my, co jsme při studiu poctivě sledovali odpolední seriály jsme měli hned jasno .. ale že se jedná o dceru johna matrixe jsem nepoznal.. omlouvám se
Sami | 12:12:21 8.6.2010
Vole, právě...vyjel sem si rostery ALL star game 2008 a logicky si googlil manželky, sestry, nabíječky nějakejch pasrů, kteří by u Tebe připadali v potaz...
Willy | 12:01:08 8.6.2010
Ale hezky sem vas zmatl tim, ze se tu mluvilo o kranzich hokejistu a na te me fotce byl znak NHL, co?
Willy | 11:58:51 8.6.2010
Stejne tak jako Matymu gratuluji i Samimu, ktery mi skutecne poslal mail se spravnou odpovedi
| 1 | ... | 2059 | 2060 | 2061 | 2062 | 2063 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.