Tak kluci sympatičtí celkem cajk, škoda té tyčky. Ale nevidím to s nima úplně beznadějně

Co je ale třeba zmínit, je výbornej výkon rozhodčího z Uzbekistánu, přestože tvarohovej blbeček ve studiu zase před špílem žvatlal, jaký to bude riziko. Klasická kříďácká přezíravost, přitom ten pasr to zvládl výborně, kéž by tak férově v Evropě pískali špíly velkoklubů

No nic, doufám, že si teď Uruguay smlsne na Domenechových podvodnických provarech
