Vojto, neprovařuj se. JAR je, jak už název napovídá, nejjižnějším cípem Afriky a teď je tam zima, takže je to zdaleka nejchladnější místo v Africe. V Gabonu o rukavicích proti chladu v životě neslyšeli

Majkle, já nešel do útoku, ale odvážně jsem se vysunul z brány, bohužel sem dostal takový přihrávky, ze kterých by nic nevykouzlil ani Rooney
