Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Vojta | 9:17:19 8.6.2010
Nebo se Dr. Hořánek už trochu moc učí a vidí souvislosti i tam gde nejsou Na verzi,ze si mysli,ze na fotce je Inuška, si netroufnu ani pomyslet...
Sami | 9:13:51 8.6.2010
...spíš bych soudil na archesomatotyp osoby jiného pohlaví nežli Javomívova...
Vojta | 9:06:12 8.6.2010
2Hlozis:priznam,ze nevidim souvislost s Jarouskem...Zase nejaka pravopisna chyba ci spatnej pohar?
Hložis | 0:42:55 8.6.2010
Vojta: o TOMTO jsi věděl??
http://tinyurl.com/2abempg
Řekl bych, že Jarda má před sebou ještě jedno slovenské angažmá! Haluzově jsem na to došel přes článek http://tinyurl.com/2duft56
Franz | 0:33:01 8.6.2010
Pro Willyho a Roba: Mezi oblíbené pravopisné „chytáky“ patří doplnění i, y ve větě Pták měl na bidle (tyči) dobré bydlo (obydlí). Když vítr zafoukal, obě b-dla spadla. Věty jsou schválně sestaveny tak, aby slovo b-dla nešlo běžným pravopisem napsat. Museli bychom sáhnout k nestandardnímu zápisu: bi/ydla, bidla/bydla nebo jako výše. Hravý člověk vymyslí i jiné podobné podivnůstky: vír se výra zmocnil a po obou v-rech nezbylo nic; vískala mu ve vlasech a přitom výskala, dokud ji v-skání neomrzelo.
(http://prirucka.ujc.cas.cz/?id=100)
Majkl | 23:42:23 7.6.2010
Franz: supr, diky, to je velmi kvalitni stranka s informacemi
Robo | 16:01:18 7.6.2010
Tak se mnou debatuj
Willy | 15:56:50 7.6.2010
Robo, neboj se a pust se do te hlubsi debaty
Robo | 15:21:52 7.6.2010
Vím o tom, tento článek vznikl na můj popud Ano, je to moc, tohle je naprostá prasárna a těm lidem, co to dělali, bych sekal ruce. Faktem je, že na Olympiakosu se tohle dělo už loni, v tomto ohledu mají horší pověst, ale možná jen proto, že tituly vyhráváme my, jinak by to mohlo být naopak.
To, že sou v tomto ohledu Řeci piče, je fakt, i když ty věci házela jen jen hrstka z těch dvanácti tisíc, co v hale byli.
Co mě ale zaráží nejvíc, je fakt, že s tímhle není civilizovaná společnost schopná bojovat. Takovýhle ultrakundy bych normálně zmazal, až by zmodraly, a ufikl bych jim hnáty, aby už jima neměli co házet. Jenže bohužel je to tak, že kdyby přišel ostřejší zásah, tak se zvedne obrovská vlna pseudomoralistů, co to odsoudí a budou nadávat na policejní brutalitu. A to zdaleka nejen v Řecku (viz demonstrace proti MMF kdysi v Praze). Pak to dopadá tak, že slušní lidi sou vydaní napospas zmrdům, co hážou světlice na plac nebo šutry do výloh, ale nic se jim nesmí udělat, i když oni sami násilí páchají. Ale to je na hlubší debatu, do níž bych se asi nepouštěl.
Uzavřu to tím, že tohle je prasénka, ale díky Bohu za titul
Sami | 14:51:37 7.6.2010
http://tinyurl.com/2fd5hlr

Robo, já nevim...ale tohle je už moc...ano, vím, že to byli ti zmrdi z Pirea, ale Řeci jsou to furt
Glads IS | 14:45:38 7.6.2010
František Červenec je hostem dalšího offline rozhovoru.

Všichni chtějí hrát s ním, nikdo proti němu. Všichni ho vidí, nikdo ho neoběhne. Všichni ho respektují, nikdo mu nemůže nic vyčíst. Všichni vědí, jak je platný, nikdo mu nevymluví opak. František, Franz, Skála. Jak z kamene vytesaný zosobňuje symbol našeho klubu - neprostupnou obranu. Od prvopočátku vzbuzoval hrůzu v protihráčích, dával pocit klidu spoluhráčům, obzvláště těch ve čtveřici. Veškerý svůj výkon vždy odevzdal na oltář těch druhých a úspěchu týmu. Přes mohutnou postavu není ve statistikách tolik vidět, ale o to více roste v očích spoluhráčů. Je to typ hráče a osobnosti, který úspěšný tým musí mít ve svých řadách, jinak nemůže nikdy uspět. Jako jediný v klubu už má doma dvě děti, přestože kdysi hovořil o kariéře pornoherce. Odpradávna patřil ke zkušeným pasrům, kteří neváhají oživit pánskou jízdu dechberoucími historkami či akcemi na baru obsazeném sličnými tanečnicemi. A právě tento hráč je hostem dalšího offline rozhovoru…

Své otázky můžete pokládat během následujících cca 24 hodin prostřednictvím Glads sekce.
Pešta | 13:18:46 7.6.2010
Wilda má recht. Přestaňme sledovat tabulku a spekulovat a soustřeďme se na vlastní hru a výsledky.
Willy | 13:10:24 7.6.2010
Tohle uz nema smysl resit. Ctyri zapasy pred nama, zkusime je vyhrat a pak si pockame, co z toho bude. Zadne jine reseni asi neni
Vojta | 12:50:43 7.6.2010
A je taky pravda,ze Vlci padli v bitve se SOOSOOOM B,kteri se mohutne zachranuji s pomoci krajskych A-spoluhracu(coz kdosi referova uz drive),cili to mohla byt celkem zajimava bitva. Dle strelcu meli Vlci nabitou sestavu jak s nama,takze...
| 1 | ... | 2061 | 2062 | 2063 | 2064 | 2065 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.