Gladiators A - Toka 0:5 (0:4)

Okresní přebor - sobota 4.12.2010 - Okruh

Článek

19.1.2011 -
Měl to být odraz k lepším zítřkům, místo toho Glads v souboji s Tokou našli své podzimní dno. Jediné pozitivum zápasu bylo vyloučení cedníka, díky kterému byl na druhý zápas povolán skutečný brankář. Na kom jiném se chytit, než na posledním týmu tabulky? Z řečnické otázky se bohužel stalo trauma, i když nutno říct, že Toka v ten den rozhodně nepřipomínala odpadlíka z podpalubí soutěže. Rychlí, šikovní a dobře organizovaní pasři první dvě šance ještě nedali, pak však potrestali smrad, který je dostatečně neotrávil, a zakončili přečíslení zkušeným obloučkem přes padajícího Roba. Chvíli na to se Provar v bráně Glads vydal na výlet, při kterém však zapomněl, že si původně šel pro míč, a útočník Toky od autové lajny neměl problém trefit prázdnou kasu. Stav 0:2 Gladiators vyburcoval, nějaké ty minuty dokonce obléhali půlku soupeře, jenže její brankové dveře střežil pozorný vrátný. Červenáčci navíc jako by nepočítali se ztrátou míče a Toka nulové zajištění za jejich zády využívala k pohodlným výpadům. Ze čtyř brejků sám na brankáře či dva na jednoho postupně vznikl gól, haluzovej zákrok Roba, tyčka, a další gól. V poločase bylo vymalováno 0:4. Druhou půlku okořenilo už jen vysvobození zoufalého brankáře Glads, který před vápnem vyrazil rukou míč soupeři, a po samozřejmé července se vytrousil zpytovat svědomí do kanálu. Toka následný přímák proměnila v pátý gól, dál však už zlomené Glads netýrala a nechala zápas doběhnout k výmluvnému výsledku 5:0.