Gladiators A - Bolest 3:5 (3:3)

2.A třída - sobota 6.5.2006 - Horníkova

0.0.0000 - Vojta
Na neutrální pude v Židenicích se nás sešlo jen 6. Po zajímavých výkonech na tréninku se do branky postavil Vojta. Vzhledem k poctu hráčů a horkému počasí jsme zvolili jasnou taktiku- beton. Ale zapas začal nečekaně pro oba soupeře - v 5 minutě jsme vedli 3:0!! Šprtovy čerstvě koupené kopačky odvedly precizní práci a po jeho individuálních průnicích a výborných zakončeních jsme se ujali vedeni. Dlouho se nám dařilo toto vedeni i držet. Ke konci první půle ale nás začal soupeř napadat a stihl do pauzy vyrovnat. I v druhé pulce jsme drželi dlouho naději na překvapivý výsledek (vzhledem k naší sestavě, poctu hráčů a počasí) a to i diky famózní útočné práci Šváry se Šprtem, kteří se vepředu více než úspěšně bili s přesilou a čerstvými hráči soupeře. Škoda, že nějaká z velkých šancí neskončila ještě dalším gólem. Soupeř nás přeci jenom ke konci uběhal a vstřelil i vítězné branky.