Gladiators A - Raz Náraz 4:0 (2:0)

2.A třída - pondělí 11.6.2007 - Novolíšeňská

0.0.0000 - Vojta
V pondělní dohrávce jsme přivítali na našem tréninkovém hřišti v Líšni sympatický tým Raz Náraz hrající bez (pro karty distancovaného) kapitána, obávaného střelce. V naší brance klasicky s oporou Jansou, v obraně Vojta, František, Radek, Hložis a útočné dvojice Sammi-Švára, Willy-Majkl. První zahrozila dvojice Švára a Sammi, ale chybělo jim zpočátku větší tempo. A tak se prosadil až Hložis, který seběhnuvší před branku na kolmou nahrávku, zkušeně poslal míč mezi nohy soupeřova brankáře. Poté se hrála celkem vyrovnaná partie, kde jsme měli mírně navrch a občas si vytvořili slibnou pozici. Celkově nám ale trochu chyběl pohyb a přímější tah na branku. Nutno podotknout, že i Mr. Lanza musel čelit několika dobrým šancím soupeře při kterých ale jen potvrdil své kvality. Od nás se nejčastěji se ke střele dostával Radek, žel svoje pokusy nevměstnal mezi tyče. Až chvíli před přestávkou se podařila Vojtovi, ze Sammiho obloučku, pěkná dalekonosná střela, za kterou by se nemusel možná stydět ani Radkův kámoš (pro nezasvěcené-Patrik Berger) – 2:0.
Po přestávce jsme dál pokračovali v nastoleném tempu a víceméně kontrolovali hru. Po deseti minutách se podařilo Vojtovi po závaru před brankou najít pěkně naběhnuvšího Willyho a ten tváří v tvář gólmanovi uspěl – 3:0. Tři minuty před koncem se navíc dostal Sammi do brejku, který zakončil příhrou na Šváru, který ze střední vzdálenosti bezpečně trefil odkrytou branku – 4:0. V úplném závěru jsme měli ale také štěstí a Jansik se musel hodně činit, aby udržel čisté konto při posledním závaru.
Sice se nám nepodařilo za celý zápas dostat do správnému tempa, nedařilo se nám udržet balón na soupeřově půlce, ale celkově jsme zaslouženě vyhráli. Ukázalo se, že kluci z Béčka můžou být vhodným doplněním týmu, ale také, že je ještě co vylepšovat…