Gladiators A - Bosonohy B 4:2 (3:1)

2.A třída - sobota 21.10.2006 - Horní

0.0.0000 - Vojta
Jak je naší tradicí, očekávaná sestava se těsně před zápasem dosti zredukovala. Douda klasicky nedorazil, František musel odjet, Keksa dal přednost alkoholu, Šprt na pokyn vedení šetřil koleno na příští víkend). Naštěstí soupeři nedorazila hlavní hvězda týmu( Páťa Holomek) a tak jsme se mohli do protivníka s chutí ( a lehkými alkoholovými výpary ) zakousnout. Hrál se svižný futsal s šancemi na obou stranách. Zodpovědné bránění kvalitního soupeře nás donutilo hned po ránu potrápit naše stuhlé nohy, za což jsme byli i s pomocí Lanzy odměněni čistým kontem i po pár náznacích šancí soupeře. První po 10 minutách naopak udeřili Glads, kdy Vojta z legendární levé lajny "překvapil" gólmana střelou skoro do středu branky – 1:0. To nás hodně nakoplo a za chvíli už Bubu servíroval před brankou po akci 3 na 2 Samimu, který nekompromisně umístil balón pod horní tyčku. Po pár dalších minutách se v útočném pásmu Radek zbavil klikou soupeře a opět vybízí Samiho ke gólu nahrávkou před prázdnou branku – 3:0. V těchto chvílích to vypadalo s ambiciózním soupeřem dosti bledě. Bohužel ale přichází zaváhání před naší brankou při bránění soupeře a ten toho hned střelou bodlem k tyči využívá – 3:1. I po poločase je hra celkem vyrovnaná, čeká se, na jaké straně padne další gól, což rozhodne o dalším tónu vývoje zápasu. Naštěstí hrajeme první housle my a Majkl prokazuje své kvalitní útočné schopnosti. Uvolní se do volného prostoru před brankou a chladnokrevně posílá tvrdou střelou ze střední vzdálenosti balón do sítě soupeře – 4:1. Soupeř ale nic nevzdává a je z jeho pohledu odměněn za svou snahu dalším gólem v naší síti – 4:2. Na nějaké závěrečné drama už je ale pozdě, takže obíráme dosavadního lídra naší 2. A skupiny o všechny body…