Gladiators A - Capalík 5:3 (1:2)

2.A třída - sobota 20.5.2006 - Horníkova

Článek

0.0.0000 - Vojta
Na sraz dorazilo jen 5 hráčů, zbytek se bud omluvil nebo byl zatím na cestě. Z toho důvodu začátek špílu provázeli drobné organizační zmatky. Navrátilec Peši zaujal obětavě místo mezi tyčemi a začali jsme ve 4 v poli. Nicméně hodně chaoticky a na konci první minuty(!) jsme prohrávali 0:2. Pak už ale dorazil Keksa, časem i Švára a přebrali jsme otěže zapasu…Technicky, drobný a relativně rychlý soupeř nám dělal v obraně problémy a sbírali jsme tak fauly jak na běžícím pásu. Soupeř to bohužel moc chlapsky nenesl a neustále to komentoval. V cca 8 minutě se ale Vojta vrhl urputně do napadaní, pomerně štastně využil soupeřova nedorozumění v rozehrávce, v souboji s obráncem a gólmanem se mu podařilo balón vypíchnout až do jejich branky. V druhé půlce se pokračovalo v nervózním zapase, v kterém jsme si ale vytvářeli hodně gólových šancí. Vyrovnal po precizní individuální akci Švára, kdy si pohrál s obránci soupeře a nakonec nasadil gólmanovi jesličky - 2:2. Náš tlak i sbíráni faulu a žlutých karet pokračoval. Udeřil ale "pirát" František který nekompromisně zavěsil odražený balon a strhl vedeni na naší stranu - 3:2. Na 4:2 zvyšoval Šprt po dorážce v brankovišti. Ke konci zápasu se konečně trefil Vojta po asi čtvrtém vybídnutí Keksou z prostoru autu levé strany – 5:2. V závěru se bohužel podařilo soupeři ještě zkorigovat výsledek. Pěkný výkon i přes děsivý začátek.