Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Gladiátor | 21:23:18 13.12.2009
Do ankety jsem sice musel zatrhnout variantu s abraxasem, ale to vůbec neznamená, že by akce nebyla cajk. Naopak, byl to ultracockcajkbaldsonbald

Díky všem za to, v jak neskutečně nóblovým mančaftu mám čest hrát
Sami | 18:16:04 13.12.2009
A tos včera vypadal!!!
Rad | 18:10:39 13.12.2009
hoši, neuvěřitelný!!!! Abraxas NIC!!! bolehlav NIC!!!! Obrovskej respekt dalešickýmu pívu!!!!
Sami | 18:02:19 13.12.2009
Sem si teď u sledování Komety vzpomněl, že sme včera v Ambře pěkně zpívali "...tam kde stááál kdysi staión, je pustá pláň, MY CHCEM ZPÁTKYYYY ZA LUŽÁÁÁNKYYY..."
Willy | 14:32:03 13.12.2009
Rozi | 11:11:20 13.12.2009
abraxasoval jsem na náměstí Karla IV u kostela, medový žebra se u mě dlouho neohřály:-)
Sami | 11:03:23 13.12.2009
http://www.youtube.com/watch?v=gpInbkouxy8

Takhle to vypadá, když golman nepodrží
Vojta | 11:02:02 13.12.2009
Willy,jaks mohl?
Gladiatore:musis vlozit ten spil ty,jak sem tusil,nevim nic Ale koukal sem na vysledek na BAFu a pry jsme vyhrali
Willy | 10:49:40 13.12.2009
Sami: Nevim, jsem vcera u toho hned usnul a probudil se az ted
Sami | 9:32:16 13.12.2009
Willdo, tak jak hral Dvořka??? Vidim, že tip na vysledek jsem měl dobrej (resp přání) a bodíka rady do kanady urval taky...
Majkl | 1:29:16 13.12.2009
tak sem zvedav, kolik gladiatoru bude bez abraxasu
Willy | 1:21:08 13.12.2009
Citim v kostech, ze Vokoun dnes zazije v brane hroznej abraxas! :-D
Květák | 12:53:16 12.12.2009
19:00 Mutagen squad's party Ambra
Květák | 12:52:18 12.12.2009
na kořalku dondi Varane!!!!
Maty | 11:44:33 12.12.2009
moribundus je nová přezdívka pro kranga?? já včera moribundus přemohl
| 1 | ... | 2212 | 2213 | 2214 | 2215 | 2216 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.