Do ankety jsem sice musel zatrhnout variantu s abraxasem, ale to vůbec neznamená, že by akce nebyla cajk. Naopak, byl to ultracockcajkbaldsonbald
Díky všem za to, v jak neskutečně nóblovým mančaftu mám čest hrát
Sem si teď u sledování Komety vzpomněl, že sme včera v Ambře pěkně zpívali "...tam kde stááál kdysi staión, je pustá pláň, MY CHCEM ZPÁTKYYYY ZA LUŽÁÁÁNKYYY..."